Жартівливі подарунки на весілля або як прикольно привітати молодих

​Весілля - найвеселіше і радісна подія, на якому збираються родичі і друзі, бажаючі молодятам щастя і довгих років спільного життя. Жодне весілля не обходиться без квітів, подарунків і безлічі побажань.

Як прикольно привітати молодих, щоб саме ваш подарунок і побажання запам'яталися на довгі роки і надали цьому святу ще більше теплоти і іскрометності? Подарунком можуть стати різноманітні жартівливі дипломи та сертифікати.

Так, нареченому можна вручити сертифікат на право використовувати дружину (цілувати, дарувати подарунки, говорити про любов кілька разів на день і т. д.), а нареченій - використовувати чоловіка (виносити сміття, допомагати по дому, з'їдати всі нею приготоване і т. п.).

Водійські права на водіння коляски мабуть розвеселять багатьох - і гостей, і молодих.

Медалі та ордени, виготовлені з паперу, глини або металу, з написами: "Богиня", "Прийшов, побачив, переміг", "З днем ​​весілля", "Рада так любов", "За підкорення серця" додадуть посмішок за святковим столом.

Жартівливі подарунки з користю

Дуже добре запам'ятовуються жартівливі подарунки на весілля, які в той же час несуть практичну користь. В якості символу чистою і сильною любові між молодими можна подарувати їм лампочку і мило, загорнуті в купюри великого номіналу.

Дуже ефектним і водночас прикольним, та ще й сучасним буде подарунок постельное белье 3 d, яке здивує і наречених, і гостей.

Кавоварка для приготування ранкової кави, а до неї одна пара тапочок, у якій цей кава повинна готуватися, - теж оригінальний подарунок. Нехай молоді самі встановлять чергу подачі кави в ліжко.

Вдалим вибором може стати і пилосос, до якого в якості гарантії додається звичайний віник, загорнутий в красиву упаковку. Навіть за відсутності електроенергії прибирання в будинку буде гарантована.

Дві пари боксерських рукавичок для з'ясування стосунків чудово підійдуть спортивній сім'ї, вони дозволять запобігти серйозні сварки - адже всі виниклі суперечності можна «розрулити» на рингу.

Доведеться до речі і сервіз із неб’ющого посуду, щоб у складних ситуаціях молоді могли "випустити пару" без шкоди для сімейного бюджету.

Або подаруйте звичайний щоденник, оформивши його як "Книгу бажань". На перших сторінках викладіть своє бачення молодої сім'ї через деякий час. Наприклад, зробивши написи: "Нова квартира", "Машина", "Син" або "Дочка", "Подорож" і прикріпивши скріпкою купюру до кожної написи. Можна зробити сторінку "Заначка" і супроводити настановою дружині: купити ящик тушонки, на випадок невдалого обіду. А чоловікові - порадою: придбати заздалегідь кілька подарунків, якщо раптом він забуде про який-небудь датою.

Якщо ви вибрали в якості весільного подарунка гроші, то подарувати їх можна теж по-різному. Наприклад, розміняйте гроші на дрібні монети, складіть їх в гарний мішечок, зробіть напис "Мішок грошей" і подаруйте його. Або зробіть грошове дерево, де замість листочків висітимуть купюри і листочки з побажаннями, куди саме слід ці гроші витратити. Навіть простий цегла, перев'язаний гарною стрічкою, під яку поміщаються гроші з запискою "На будівництво сімейного гніздечка" стане оригінальним і корисним подарунком.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації