Як приємно привітати з переїздом на нову квартиру.

Новосілля - це завжди свято для кожної людини, очікування нового життя і підкорення нових висот. Багато людей дотримуються думки, що проводити свята та зустрічати їх з друзями потрібно поза стінами оселі. У цьому, безперечно, є свої переваги, але ж таке приємне свято як новосілля прийнято відзначати саме в будинку.

Кожен хоча б раз у житті стикався з таким явищем, як квартирний переїзд, і знає, що процес цей досить виснажливий та важкий. Для того, щоб здійснити переїзд квартири необхідно затратити чимало сил та часу. Багато хто віддає перевагу фахівцям. Адже скориставшись послугами професіоналів http://www.rins.com.ua/  , усією організацією квартирного переїзду в Києві буде займатися спеціалізована компанія. Деякі ж люди з якихось причин вирішують провести перевіз необхідних речей самостійно, проте в такому випадку процес цей затягується на більш тривалий період.

Переїзд - це також і дуже приємна подія, тому хочеться привітати своїх друзів, родичів або ж колег з цією особливо важливою подією в їхньому житті.

Помилково вважати, що новосілля можна відзначати лише в квартирі, де вже повністю закінчилися усі ремонтні роботи. Для святкування новосілля не обов'язково чекати, доки ремонт буде повністю виконаний та придбані усі необхідні меблі. Неважливо, облаштована житлоплоща або тільки-тільки куплена. Найголовніше, переїхали в нову житлоплощу мешканці чи ні. Навіть якщо вони заселилися в пустий будинок, це не причина, щоб відкладати святкування новосілля. При бажанні, відзначити таке приємне свято можна навіть якщо шпалерами обклеєна одна тільки кімната, а з меблів в наявності є лише стіл та декілька стільців. У випадках, коли господарі знають, що з ремонтом доведеться почекати, бажано влаштувати новосілля найближчим часом. Адже відчуття новизни зникне, якщо переїзд запланований тільки через рік чи півтора.

У підготовці свята не зайвим буде скласти список всіх справ, які необхідно виконати. Таке планування дозволяє врахувати всі деталі і нічого не упустити. Основне - це частування та подарунки, а придбання повітряних куль та інших прикрас знаходиться на нижчих позиціях.

Особливу увагу слід приділити вибору подарунка. Тут складно помилитися, адже в новій квартирі або новому будинку доречним буде все. Тому перед Вами відкривається безмежний вибір самих різноманітних подарунків, все залежить від польоту Вашої фантазії і фінансових можливостей. Відмінними подарунками на новосілля можуть стати чайні та кавові сервізи чи інші кухонні набори, побутові прилади, такі речі як наприклад сигналізація від датчика руху або ж предмети інтер'єру, картини, світильники, кімнатні рослини, та інше.

Не зайвим будуть якісь саморобні речі, такі як плакат. Привітати щасливих володарів нового житла можна саме з його допомогою. Писати на привітальному плакаті можна все що завгодно - різні приємні фрази (не варто забувати про гумор). Оскільки найкращий подарунок - це той, що зроблений своїми руками, то ще один відмінним варіантом є саморобна подушка. Оскільки в новому будинку або ж квартирі не завжди відразу ж є всі необхідні меблі, подушки стануть відмінними замінниками крісел і стільців під час святкування. Потім ці м'які предмети інтер'єру стануть відмінним нагадуванням про щасливий день переїзду.

Святкування цієї чудової події відбувається за звичаєм весело та шумно. За старовинним повір'ям, першою в будинок запускають кішку. Здавна вірили, що дух, котрий мешкає в будинку, найбільше прив'язується до того, хто першим переступить поріг. І донині, ця славна традиція зміцнилася у свідомості людей, ставши своєрідним обрядом.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації