Як правильно подати і прийняти букет

Елегантний, зі смаком складений букет дуже важливо не тільки ефектно упакувати, але і грамотно, красиво подати. Правила дуже прості. Букет рекомендується тримати в лівій руці, щоб права була вільна для привітання і рукостискання. Квіти дарують після поздоровлень. Букети великого розміру, які зазвичай вручаються на ювілеї та інші подібні торжества, підносять, підтримуючи їх обома руками.

Той, хто отримує квіти в подарунок, приймає їх з вдячністю. Завжди! Якщо букет не сподобався, нив жодному разі не можна цього показувати. Необхідно обов'язково подякувати того, хто його підніс. Адже він хотів принести задоволення своїм подарунком. Часто трапляється, що дарувальник, натхненний красою букета самої незвичайної форми з небаченими екзотичними квітами та елементами декору, з радістю набуває його, розраховуючи справити враження. Але виявляється, що букет незручно нести, неможливо поставити або притулити до чого-небудь, без упаковки він чіпляється за одяг і втрачає вигляд. Тому, звертаючи увагу на красу букета і його форму, потрібно неодмінно враховувати і всі при ¬ входять обставини.

Якщо букет приносить пара - чоловік і жінка, запрошені на домашнє торжество, то чоловік вручає квіти господині будинку, навіть якщо гості прийшли на день народження господаря. Той, звичайно, теж не залишається без уваги і отримує красиво оформлений подарунок з відповідними поздоровленнями. Однак букет завжди підноситься господині, дружині іменинника або ювіляра. Квіти вручаються після того, як жінки обміняються вітаннями і поздоровленнями. Не раніше.

Ще кілька практичних порад. Якщо запрошена пара - чоловік і жінка, то квіти несе жінка (хоча вручає їх чоловік). Вона кладе їх на елегантно зігнуту в лікті руку в протилежну від свого супутника сторону, а іншою рукою притримує їх за стебла. Жінка віддає букет чоловікові перед врученням, але, звичайно, не в останній момент.

За існуючими правилами квіти в приміщенні прийнято вручати без упаковки, її зазвичай знімають безпосередньо перед тим, як подзвонити у двері. Правда, тут необхідно дати деякі роз'яснення. Якщо мова йде про спеціальній упаковці, яка є частиною художньої композиції, то такий букет, звичайно, не розгортають. Господиня ставить букет у вазу разом з упаковкою, не порушуючи загального вигляду квіткового шедевра. Попередньо прийнято знімати лише велику целофанову упаковку, яка призначена для того, щоб уберегти і сохрніть букет при транспортуванні.

Також у містах, наприклад у Києві, квіти можна замовити з доставкою. Коли кур'єр принесе букет, то та людина буде здивована, а якщо там ще буде записка від Вас, то їй буде ще приємніше.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації