Привітання на Весілля у прозі

Весілля - прекрасний символ створення нової сімї, початок нелегкої дороги в спільному житті з любовю, щастям та повагою двох люблячих сердець. На весіллі завжди лунає багато пісень, жартів, багато пустощів, конкурсів, тостів, привітань та побажань.
Весілля - це церемонія, під час якої чоловік і жінка стають одруженими. Весільні традиції та звичаї сильно розрізняються між культурами, етнічними групами, релігіями, країнами і соціальними класами. Більшість весільних церемоній включають різними обрядами, реєстрацію шлюбу в РАГСі. Вінчання в церкві, яке можливе тільки за наявності свідоцтва про реєстрацію шлюбу, фотосесією і великим застіллям з багатьма гостями. В особливостях проведення весілля перемішалися язичницькі, православні, народні і більш сучасні обряди. Також на структуру дня весілля наклало свій відбиток радянське минуле. Останнім часом стали популярними весілля в українському стилі. При цьому наречений і наречена одягаються в етнічні весільні наряди, використовують в оформленні весілля елементи, що додають особливий колорит.
У різних країнах прийнято по-різному вітати з днем весілля. В Індії молодят обсипають пелюстками квітів, в Німеччині на порозі будинку нареченої на безліч осколків розбивають посуд, в Греції співають весільні пісні, що відлякують злих духів. Звичаїв маса, а мета у них у всіх одна: побажати молодятам щастя, достатку і благополуччя.
Слов'яни здавна шанували магію слів, тому найважливішою весільної традицією вважалися і вважаються тости і привітання. На весілля дуже важливо підібрати правильне привітання - вірні, потрібні й щирі слова обов'язково зіграють свою позитивну роль в житті молодої сім'ї.
Привітання на весілля - важливі поради молодим
Стаючи свідками народження нової сім'ї, неможливо не перейнятися особливим духом цього дивного події. Недарма всі, кого покликали бути присутнім на цьому важливому заході, почувають себе причетними до великого таїнства. Привітання на весілля - особлива категорія поздоровлень, тому що в кожному побажанні закладена життєва мудрість, яка є міцною основою сімейного благополуччя і довголіття союзу. Хочете побажати молодятам того, що стане для них найважливішим, передати їм свій досвід, вберегти від помилок і підказати, як уникнути підводних каменів сімейного життя? Немає нічого простіше! Скористайтеся нашою допомогою.
А до будь-якого привітання, підберіть гарний подарунок, наприклад подарункові карти https://comfy.ua/gift_card.
Тут, на нашому сайті, зібрано безліч побажань і поздоровлень на весілля. У всьому їх різноманітті Ви обов'язково знайдете те, що як не можна краще висловить саме Ваші почуття. Не нехтуйте традиціями, не втрачайте відмінну можливість передати важливий життєвий досвід і висловити любов, повага і готовність надати допомогу молодятам. Вибирайте з кращих привітань на весілля і даруєте оточуючим щастя, адже немає нічого важливішого за це!

Привітання # 1
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:36

Дорогі мої! Сьогодні відбулася чудова подія - ви стали чоловіком і дружиною. Живіть завжди в любові, мирі та злагоді, і пам'ятайте, що ви тепер - одне ціле. Бажаю вам поповнення в сім'ї, фінансового благополуччя, взаємного терпіння і поваги на довгі-довгі роки. А якщо буде важко, ми, батьки, завжди допоможемо добрим словом і дамо добру пораду. Будьте щасливі!

Привітання # 2
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:36

Вітаю, люба подруга, ось воно твоє щастя стукає у двері і обіцяє щасливе сімейне життя. Будь же завжди такою радісною і яскравою, залишайся тієї зірочкою, що кличе до невідомих висот. Любові вам з чоловіком і довгих спільних років!

Привітання # 3
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:35

Я рада тому, що на мою долю випала така велика честь - бути свідком скріплення цього шлюбу. Адже немає нічого кращого того моменту, коли двоє крокують назустріч один одному, тим більше, двоє близьких мені людей. Щасливої вам життя і любові один до одного.

Привітання # 4
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:35

Дорога наша донечко! Настав день, про який мріють всі дівчата з самого дитинства. Біле плаття, обручки і люблячий наречений. Нехай ваша подружнє життя буде сповнена взаєморозуміння, і з кожним роком ти будеш ще впевненіше в тому, що зробила правильний вибір!

Привітання # 5
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:34

Дорогий друг, сьогодні чудовий день - твоє весілля. Що ж можна побажати у зв'язку з цим? У першу чергу, щоб ваша любов ніколи не згасала, а горіла яскраво і рівно, зігріваючи ваш домашній вогнище і додаючи йому затишку. А так же бажаємо тобі всього того, що ти чекаєш від подружнього життя в найкращих проявах.

Останні публікації

Найпопулярніші публікації