Привітання на Весілля

Весілля - прекрасний символ створення нової сімї, початок нелегкої дороги в спільному житті з любовю, щастям та повагою двох люблячих сердець. На весіллі завжди лунає багато пісень, жартів, багато пустощів, конкурсів, тостів, привітань та побажань.
Весілля - це церемонія, під час якої чоловік і жінка стають одруженими. Весільні традиції та звичаї сильно розрізняються між культурами, етнічними групами, релігіями, країнами і соціальними класами. Більшість весільних церемоній включають різними обрядами, реєстрацію шлюбу в РАГСі. Вінчання в церкві, яке можливе тільки за наявності свідоцтва про реєстрацію шлюбу, фотосесією і великим застіллям з багатьма гостями. В особливостях проведення весілля перемішалися язичницькі, православні, народні і більш сучасні обряди. Також на структуру дня весілля наклало свій відбиток радянське минуле. Останнім часом стали популярними весілля в українському стилі. При цьому наречений і наречена одягаються в етнічні весільні наряди, використовують в оформленні весілля елементи, що додають особливий колорит.
У різних країнах прийнято по-різному вітати з днем весілля. В Індії молодят обсипають пелюстками квітів, в Німеччині на порозі будинку нареченої на безліч осколків розбивають посуд, в Греції співають весільні пісні, що відлякують злих духів. Звичаїв маса, а мета у них у всіх одна: побажати молодятам щастя, достатку і благополуччя.
Слов'яни здавна шанували магію слів, тому найважливішою весільної традицією вважалися і вважаються тости і привітання. На весілля дуже важливо підібрати правильне привітання - вірні, потрібні й щирі слова обов'язково зіграють свою позитивну роль в житті молодої сім'ї.
Привітання на весілля - важливі поради молодим
Стаючи свідками народження нової сім'ї, неможливо не перейнятися особливим духом цього дивного події. Недарма всі, кого покликали бути присутнім на цьому важливому заході, почувають себе причетними до великого таїнства. Привітання на весілля - особлива категорія поздоровлень, тому що в кожному побажанні закладена життєва мудрість, яка є міцною основою сімейного благополуччя і довголіття союзу. Крім привітання, скористайтеся послугоюДоставка цветов Киев і хдивуєте як наречених, так і гостей. Хочете побажати молодятам того, що стане для них найважливішим, передати їм свій досвід, вберегти від помилок і підказати, як уникнути підводних каменів сімейного життя? Немає нічого простіше! Скористайтеся нашою допомогою.
Тут, на нашому сайті, зібрано безліч побажань і поздоровлень на весілля. У всьому їх різноманітті Ви обов'язково знайдете те, що як не можна краще висловить саме Ваші почуття. Не нехтуйте традиціями, не втрачайте відмінну можливість передати важливий життєвий досвід і висловити любов, повага і готовність надати допомогу молодятам. Вибирайте з кращих привітань на весілля і даруєте оточуючим щастя, адже немає нічого важливішого за це!

Привітання # 1
Додано: Птн, 12/09/2014 - 15:49

Весільний марш для вас заграли,
На рушничок щастя обоє ви стали,
Будьте щасливі в подружнім житті,
Багаті, вродливі, завжди молоді.

Привітання # 2
Додано: Птн, 12/09/2014 - 15:46

Шановні, веселі мої молодята,
Від усієї громади хочу Вам сказати:
Бажають Вам друзі близькі і далекі,
Щоб Вам подарунки носили лелеки.
Щороку, півроку в сухім повиточку
То сина, то дочку...
Щоб діда і бабу за кожную руку
Тримали одразу по двоє онуків.
Отож, молодята, у мирі живіть,
Від нині виконуйте наш заповіт:
Щоб Ви не сварились ніколи-ніколи,
Обоє були роботящі як бджоли,
Щоб край наш міцнили своєю любов'ю...
За Ваше майбутнє! За Ваше здоров'я!

Привітання # 3
Додано: Птн, 12/09/2014 - 15:42

Дорога________________
Живіть між собою, як риба з водою.
Пам'ятайте!
Що чоловік має бути в домі голова,
а жінка-душа!
Щоб жінка за три кути хату тримала,
а чоловік - за один!
Щоб від чоловіка пахло вітром,
а від господині димом.
Живіть в парочці до ста!
За це вип'єм чарочку до дна.

Привітання # 4
Додано: Птн, 12/09/2014 - 15:40

На весільнім рушнику
Стоїте ви нині,
Ще сьогодні вільні ви -
Завтра вже - родина.
Хай міцна буде сім'я,
Хай цвіте кохання,
Тільки пісня солов'я
Хай вас будить зрання.

Привітання # 5
Додано: Птн, 12/09/2014 - 15:40

Щастя вам у всьому,
на всіх перехрестях життя!
Хай серце не знає утоми
під сонця ласкавим квіттям.
Снаги трудової без ліку,
пошани й добра від людей,
щасливого і довгого віку
бажаєм в цей радісний день,
Хай сьогодні наше привітання
в серці вашому залишить добрий слід,-
тож прийміть наші побажання:
щастя, здоров'я на блягая і многая Вам літ!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації