Привітання на Великдень у прозі

Найбільше свято в новозавітній Церкві - це свято Великодня або Воскресіння Христового. День святкування Великодня встановлений Першим Вселенським Собором в 325 році. Зазвичай святкування православного Великодня випадає на період з 4 квітня до 8 травня за новим стилем. На Великдень відзначається воскресіння Ісуса Христа, який своєю смертю спокутував людські гріхи і Своїм воскресінням дав надію на життя після смерті.

Привітання # 1
Додано: Суб, 31/03/2012 - 18:15

Шановні колеги!
Колектив нашої компанії щиро вітає Вас з Великоднем!
Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій, душа знайде проблиски світла, а помисли стануть щирими та добрими! Бажаємо Вам і Вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя та родинне тепло. Зичимо всім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих ділах.
Христос Воскрес!

Привітання # 2
Додано: Чтв, 09/04/2015 - 14:46

У день Великодня ми по - дитячому раді преображення і очищенню від повсякденних смут, турбот і зневіри. Так нехай всі твої непогожі дні залишаться за цією незримою рисою, а попереду виблискують тільки чисті, казкові вершини великих досягнень, осяяні Божою милістю!

Привітання # 3
Додано: Чтв, 09/04/2015 - 14:33

Зі святом всіх православних! З великою світлим Великоднем! Миру і процвітання вашому дому, благополуччя і щастя! Христос Воскрес!

Привітання # 4
Додано: Чтв, 12/04/2012 - 00:06

Дорогі українці!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового!
Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов.
Христос Воскрес! Бажаю вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудове свято Великодня принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини!

Привітання # 5
Додано: Чтв, 09/04/2015 - 14:39

Нехай у це світле свято в серці кожного з нас запалиться, засяє яскравий вогник, що подібно лісової пожежі буде летіти по світу, несучи близьким непідробне, добро, істинну віру, не придумане почуття любові до рідних і друзів. Христос Воскрес! Давайте і в душі нашої воскресимо бажання і прагнення жити у вірі, правді, добром і світлому світі!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації