Привітання на Великдень у прозі

Найбільше свято в новозавітній Церкві - це свято Великодня або Воскресіння Христового. День святкування Великодня встановлений Першим Вселенським Собором в 325 році. Зазвичай святкування православного Великодня випадає на період з 4 квітня до 8 травня за новим стилем. На Великдень відзначається воскресіння Ісуса Христа, який своєю смертю спокутував людські гріхи і Своїм воскресінням дав надію на життя після смерті.

Привітання # 1
Додано: Чтв, 09/04/2015 - 14:39

У Великдень кожному бажають добра і любові, щирості, чесності, відкритості, миролюбного настрою. Усього цього я бажаю і вам. Але найважливіше, щоб у вашому домі завжди царював і ні за що не пропадав світ. Нехай віра буде вашим фундаментом в сім'ї, а взаємовиручка і підтримка стануть помічниками у будівництві міцного сімейного вогнища. Нехай серця горять любов'ю. Чи не покидайте і не залишайте в негоду один одного. Повірте в диво і воно врятує вашу душу, буде охороняти її від зла і напастей. Будьте щиро щасливі.

Привітання # 2
Додано: Суб, 31/03/2012 - 22:40

Щиро вітаю вас із Великоднем. Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією.
Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя – кращого і добрішого.
Христос Воскрес! Воістину воскрес!

Привітання # 3
Додано: Чтв, 09/04/2015 - 14:46

У день Великодня ми по - дитячому раді преображення і очищенню від повсякденних смут, турбот і зневіри. Так нехай всі твої непогожі дні залишаться за цією незримою рисою, а попереду виблискують тільки чисті, казкові вершини великих досягнень, осяяні Божою милістю!

Привітання # 4
Додано: Чтв, 12/04/2012 - 00:02

Дорогі земляки!
«Вітаю вас зі світлим днем Христового Воскресіння. Великдень – одне з тих свят, яке стирає межі й відмінності між людьми. У цей день ми стаємо єдиними, а тільки єдина нація, єдиний народ зможе побудувати успішну і сильну державу. Великдень – це символ торжества добра над злом і початку нового життя. Це свято дає нам упевненість в тому, що будь-які труднощі можна здолати. Бажаю всім нам віри, терпіння і взаєморозуміння. Здоров’я, щастя і миру вам і вашим сім’ям.
Христос Воскрес!

Привітання # 5
Додано: Чтв, 09/04/2015 - 14:33

Зі святом всіх православних! З великою світлим Великоднем! Миру і процвітання вашому дому, благополуччя і щастя! Христос Воскрес!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації