Привітання з Ювілеєм у прозі

Сьогодні ваш знайомий іменинник святкує свій ювілейний день народження? Якщо ви не хочете довго думати, як привітати з ювілеєм своїх рідних і близьких, причому, зробити це своїми словами, прозою, то даний розділ полегшить ваше завдання!
Тут зібрані універсальні, жартівливі та прикольні привітання з ювілеєм, написані прозою для рідних і близьких. Наша колекція привітань постійно поповнюється, тому ви завжди зможете вибрати потрібне Вам привітання.
Як правило, ювілей святкують в форматі публічного заходу. Втім, навіть якщо винуватець дійства вирішив не влаштовувати пишних урочистостей, на свято, все одно, зійдуться ті, хто вважає себе близькими. Привітання з ювілеєм прийнято вимовляти публічно, перед всією компанією. Тут немає місця хвилюванню і невпевненості, здатних перешкодити Вам належним чином привітати ювіляра. Цей день не Ваш, він цілком належить винуватцю дійства. Красиве, зворушливе, щире поздоровлення з ювілеєм обов'язково западе в душу іменинника і сподобається його гостям. Можливо, воно навіть стане прикрасою всього свята, якщо Ви, звичайно, знайдете тут потрібні слова і зумієте їх красиво сказати.
Тут, на нашому сайті, зібрана велика кількість привітань з ювілеєм: на будь-яку дату і на будь-яку подію. Звичайно, Вам доведеться ретельно вибирати саме те, що ідеально підійде Вашому ювіляру. Підкресліть його гідності, зверніть увагу гостей на краще риси його характеру, захопитися досягненнями, побажайте саме того, чого він хоче більше всього на світі. В справі складання привітання на ювілей немає неважливих дрібниць, потрібно відточити кожне слово і постаратися вкласти в нього особливий сенс.
Насправді, немає нічого простішого, ніж зробити приємне близьким людям, надійним партнерам по бізнесу, лояльним до Вас клієнтам: пам'ятаєте про них і не забувайте вітати з важливими подіями. Наш сервіс підбору побажань і привітань з ювілеєм допоможе Вам в нелегкій справі пошуку потрібних важливих слів.

Привітання # 1
Додано: Чтв, 11/12/2014 - 17:06

«Начальнику»
(Ім'я-батькові), дозвольте привітати Вас з ювілеєм. У цей святковий день хочеться побажати Вам величезного щастя, здійснення всіх бажань, а також величезних успіхів на роботі. Нехай ніщо і ніколи Вас не зможе затьмарити, а близькі люди нехай завжди дарують Вам свої посмішки і турботу. Зі святом Вас!

Привітання # 2
Додано: Чтв, 11/12/2014 - 17:05

«Тітці»
Дорога тітка, від усієї душі вітаю Вас з ювілеєм. Хай завжди Вас супроводжує удача й успіх, нехай Ваші близькі люди завжди піклуються про Вас, а Ваші бажання завжди виконуються. Зі святом Вас!

Привітання # 3
Додано: Чтв, 11/12/2014 - 17:05

«Мамі»
Дорога моя матуся, я вітаю тебе з ювілеєм. Для мене ти справжній приклад мудрої, красивою і доброю жінки. Тому я так намагаюся бути на тебе схожою. У цей святковий день я хочу побажати тобі ніколи не сумувати і залишатися завжди такою ж люблячої матусею і вірним другом. Зі святом, кохана!

Привітання # 4
Додано: Чтв, 11/12/2014 - 17:05

«Брату»
Дорогий брате, я хочу привітати тебе з ювілеєм. 50 років - це початок нового життя, тому в тебе все ще попереду. Я хочу побажати тобі здоров'я, щастя і добробуту. Нехай ніщо тебе не затьмарює, а тільки робить сильнішими і мудрішими. Зі святом!

Привітання # 5
Додано: Чтв, 11/12/2014 - 17:04

«Дочки»
Донечко, сьогодні велике свято, сьогодні твій «ювілейний» день народження! Я не можу описати словами свої емоції, я так за тебе рада, рідна моя! Я дуже хочу побажати тебе залишатися завжди такою ж мудрою, красивою і доброю. З ювілеєм, дорога моя!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації