Привітання з Різдвом Христовим у прозі

Різдво Христове - це один з головних свят християнського світу (православних і католиків). Свято радісне, світле, з різдвяною ялинкою, подарунками, народними гуляннями, хороводами та карнавалом, урочистими богослужіннями у церквах і храмах. Це свято з глибоким корінням і традиціями, звичаями цікавими, атрибутами та особливостями, притаманними тільки цього свята.
Католики відзначають Різдво 25 грудня, а православні - 7 січня за новим стилем. Невідповідність у даті святкування пов'язане з системою літочислення за Григоріанським і Юліанським календарем.

Привітання # 1
Додано: Пон, 07/01/2013 - 16:26

Багато-багато років тому народилася людина, яка всім допомагала і бажала усім добра. Ми бажаємо Вам щастя і удачі! Ми бажаємо Вам побачити сліди з минулого всередині себе. Не обманюйте один одного! Не ображайтеся на інших. Це Вам під силу. З Різдвом!

Привітання # 2
Додано: Пон, 07/01/2013 - 16:25

Ось і пройшов Новий Рік. Залишилися салати, алкогольні напої, мандарини. Не сумуйте скоро Різдво Христове, велике свято, коли від усієї їжі та напоїв не залишиться й сліду. З Різдвом!

Привітання # 3
Додано: Пон, 07/01/2013 - 16:25

Я вітаю Вас з Різдвом Христовим. Хочу побажати Вам зустріти це свято з світлим настроєм. Тільки не забудьте заплатити за світло! Зі святом!

Привітання # 4
Додано: Пон, 07/01/2013 - 16:24

Привіт! Багато людей в світле свято Різдва Христового бажають один одному удачі, любові, щастя, благополуччя, успіхів. Але хай тобі це побажають інші, а зі свого боку я хочу побажати тільки одного - міцного здоров'я! Адже коли ти здоровий, то щастя і любов - це всього лише справа часу :) З Різдвом!

Привітання # 5
Додано: Пон, 07/01/2013 - 16:24

У прекрасне свято Різдва, коли увесь світ горить вогнями, чекає чуда, коли люди поспішають до своїх рідних, тому що любов - найголовніше що є на світі, я бажаю вам щастя! Нехай Різдво подарує вам його, а ви тримайте щастя міцно і насолоджуйтеся їм все життя!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації