Привітання на Річницю весілля у прозі

Річниць Весілля багато, і всі вони називаються по різному.
Детальніше про всі Річниці Весілля.

Побажання і привітання річницю весілля. Побажання і привітання на всі річниці: від 1 року до 100 років спільного життя. Побажання і привітання на ситцеве (марлеве), паперове, шкіряне, лляне, дерев'яне, чавунне, цинкове, мідне, жерстяне, фаянсове, олов'яне або трояндове, сталеве, нікелеве, мереживне (вовняне), агатове, скляне, порцелянове, срібне, нефритове, перлинове, полотняне (коралове), алюмінієве, рубінове, сапфірове, золоте, смарагдове, діамантове (платинове), коронне, червоне весілля.
А найкращим подарунком на ріцницю весілля може стати путівка у санаторії трускавця.

Привітання # 1
Додано: Чтв, 25/12/2014 - 14:41

Вітаю вас з річницею весілля! Бажаю вашій родині довгих років процвітання, достатку і благополуччя. Нехай життєвий шлях ваш буде чистий і світлий, а ваші діти радують вас своїм щебетанням! А головне, щоб ви любили один одного і цінували кожну хвилину прожите удвох.

Привітання # 2
Додано: Чтв, 25/12/2014 - 14:40

Бажаю вам здоров'я міцного на довгі роки. Всіх благ і удач на життєвому шляху. Бажаю, як море, величезного щастя, як сонце гарячої та вірного кохання. І нехай у хвилини смутку й печалі в душі вашої співають солов'ї. Миру і достатку вашому дому.

Привітання # 3
Додано: Чтв, 25/12/2014 - 14:39

Дорогі батьки. У вас сьогодні день народження - день народження вашого союзу. І я з радістю теж святкую цей день, тому якщо б його не було, то і я не побачила б цей світ. Я вітаю вас. Бажаю вам здоров'я, взаєморозуміння, поважайте один одного, любіть один одного, адже для цього в цей день прозвучали слова; «Оголошую вас чоловіком і дружиною», а потім було багаторазове: «Гірко!». Ну давайте ж таки не будемо порушувати традиції - батькам: «Гірко!»

Привітання # 4
Додано: Чтв, 25/12/2014 - 14:39

Дорогі наші друзі, за стільки років спільного життя ви змогли зберегти в душі своїй тепле світло своєї любові, і цією любов'ю сповнений ваш щасливий будинок. Живіть, також дружно і щасливо, щоб ні біда, ні стихія не змогла зруйнувати ваш щасливий будинок.

Привітання # 5
Додано: Чтв, 25/12/2014 - 14:38

Бажання моя прості, здоров'я міцного на довгі роки, тепла і ніжності люблячим серцям. Нехай у вашому домі завжди буде мир і достаток. Щастя вам величезного і вічної любові, нехай дощі і погана погода мине вас, а вашій душі нехай співають солов'ї.

Останні публікації

Найпопулярніші публікації