Привітання з Новим роком у прозі

Новий Рік - це, мабуть, саме довгоочікуване свято, як для дорослих так і для дітей. До нього, як правило, готуються заздалегідь: купують подарунки, складають поздоровлення і шукають сценарії Нового Року, щоб свято пройшло яскраво і запам'ятався надовго. Привітання з Новим роком - традиція яка започаткована ще в третьому тисячолітті до нашої ери.

Привітання # 1
Додано: Суб, 22/12/2012 - 22:33

Нехай наступаючий новий рік почне виправдовувати покладені на нього очікування вже з першого тижня січня. Бажаю, щоб у вас цілий рік були круглі суми!

Привітання # 2
Додано: Суб, 22/12/2012 - 22:32

Новим роком! Нехай наступний рік принесе добробут і успіх, дасть нові сили для досягнення самих зухвалих цілей, виправдає надії, а наполегливість і цілеспрямованість допоможуть здійснити мрії. Твердості духу, невичерпного оптимізму, міцного здоров'я та удачі в особистому житті!

Привітання # 3
Додано: Суб, 22/12/2012 - 22:32

Йде сніг. Летять сніжинки, такі ж красиві, як і ти! Вони лягають на твої губи - це я цілую тебе, кохана! Вони тануть від твого подиху - це я так люблю тебе! З Новим роком!

Привітання # 4
Додано: Суб, 22/12/2012 - 22:31

Дорогі друзі, з Новим роком! З Новим щастям! Нехай рік принесе удачу в справах, а в сім'ю - достаток, мир і спокій. Нехай здійсняться найзаповітніші мрії. Любові, здоров'я та радості! Побільше посмішок і веселого настрою! Традиційно від нового року ми очікуємо великих змін. Так нехай ці зміни виявляться яскравими, барвистими і трохи казковими!

Привітання # 5
Додано: Суб, 22/12/2012 - 22:31

У кожного в світі є місце, де завжди так спокійно і затишно, де навіть у холодний вечір серця буде зігрівати теплота. Улюблена мама! Нехай кожний твій день наповниться радістю і щастям!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації