Привітання з Днем св. Валентина у прозі

День святого Валентина - одине з наймолодших свят в нашій країні яке відмічають з початку 90-х років, його святкують 14 лютого. Символом дня Валентина вважають червоні рози та валентинки, які символізують любов та пристрасть усіх закоханих.

Привітання # 1
Додано: Суб, 31/03/2012 - 18:04

Кохайте і будьте коханими
Відповідальність без любові робить людину Безцеремонною.
Справедливість без любові робить людину Критиком.
Виховання без любові робить людину Двоєдушною.
Розум бед любові робить людину Хитрою.
Привітність без любові робить людину Лицемірною.
Компетентність без любові робить людину Непоступною.
Влада без любові робить людину Деспотичною.
Віра без любові робить людину Фанатичною.
Честь без любові робить людину Пихатою.
Багатство без любові робить людину Жадібною.
Обовязовість без любові робить людину Дратівливою.
Є тільки одна велика перетворююча сила - любов!

Привітання # 2
Додано: Суб, 31/03/2012 - 18:03

Ким є людина без кохання - кораблем з розірваним вітрилом, птахою із зламаним крилом в чужім краю, поетом, що згубив рифму, самотнім пілігримом, який заблукав на півдорозі між життям та вічністю. Ти є вітрилом мого корабля, Кохання крилами для мене стало, Ти Муза, пілігримова зоря, Ти є усе чого мені так бракувало.

Привітання # 3
Додано: Суб, 31/03/2012 - 18:03

Вітаю Тебе з Днем закоханих. Нехай за молитвами святого Валентина Господь дасть тобі мудрості, мужності, терпеливості й розуміння у будуванні стосунків з дівчиною. Бажаю тобі навчитися розуміти жінку ще до того, як вона скаже слово - тоді вона розцвітатиме, і ти - з нею. Бо ж секрет чоловічого щастя в тому, що він має сприяти зросту жінки, яку любить. у тебе є ці якості - розвивай їх.

Привітання # 4
Додано: Птн, 30/03/2012 - 21:33

Я буду благати Святого Валентина, щоб він навіки поєднав наші серця, я хочу стати продовженням тебе, хочу, щоб наші серця бились в такт, щоб ми разом раділи й сміялися, засмучувалися, любили, вірили ... одна дорога на двох - що може бути важливіше! Я зумію зробити тебе щасливим, дати все, що ти захочеш. І немає для мене більшого щастя ніж кожен день, прокидаючись, бачити твої наповнені любов'ю очі. Любий мій, найдорожча ти людина в світі. Як чудово знати, що ти поруч, що любиш, що ми разом. Прийми мою любов за те тепло, яким ти зігріваєш мене кожен день, за твою нескінченну турботу і ніжність, за твої посмішки та сміх! Нехай наша любов триває вічно!
З Днем святого Валентина!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації