Привітання з Днем Перемоги у прозі

День Перемоги — свято перемоги радянського народу над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни 1941 — 1945 років. Початково відзначалося у СРСР і країнах Варшавського договору. Після розвалу Радянського Союзу відзначається в Україні, Росії та низці інших країн колишнього СРСР.
Днем перемоги в Україні святкується 9 травня 1945 року,а в Європі - 8 травня, в країнах Британської Співдружності — 7 травня.

Привітання # 1
Додано: Нед, 06/05/2012 - 12:47

Щиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни та всіх громадян України зі світлим і радісним святом Перемоги над фашистськими загарбниками!
Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя.
Мирного неба Вам та Вашим родинам!

Привітання # 2
Додано: Нед, 06/05/2012 - 12:32

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас із Днем премоги!
Від всієї душі поздоровляємо зі святом Перемоги! Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого! Нехай завжди вас оточує мир, здоров'я та щастя!

Привітання # 3
Додано: Нед, 06/05/2012 - 12:29

Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день.
Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших домівках.
Зі святом, дорогі ветерани!

Привітання # 4
Додано: Нед, 06/05/2012 - 12:28

Прийміть найщиріші вітання з річницею Великої Перемоги!
Цей дійсно святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, я схиляю голову перед священною пам'яттю загиблих.Висловлюю свою безмежну синівську вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!
Щиросердно бажаю вам міцного здоров'я, добра й благополуччя. Нехай в вашій домівці завжди панують мир, спокій та достаток.

Привітання # 5
Додано: Нед, 06/05/2012 - 12:27

Шановні ветерани!
Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом - Днем Перемоги!
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Напередодні цього світлого дня бажаю Вам, дорогі наші ветерани, великого щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!
Зі святом, дорогі ветерани!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації