Привітання з днем народження в прозі

У багатьох культурах по-різному відзначають це свято. Більшість влаштовує вечірку, де гості дарують подарунки, говорячи привітання з днем народження в прозі або віршами. Так само існує ритуал, яким користуємося і ми в наш час - печемо торт і вставляємо в нього стільки свічок, скільки років винуватцю дійства. І перед тим як розрізати торт, іменинник задуває свічки і при цьому загадує бажання. Бажання буде здійснено тільки в тому випадку, якщо на святковому торті будуть задуті всі свічки з першої спроби. Звичай зі свічками зародився у греків. Ось така красива традиція святкування Дня Народження.
Привітання з днем народження в прозі - це, перш за все, те ставлення до іменинника, яке ви хочете донести йому у своєму привітанні. У всі часи головною цінністю для людей було здоров'я та вітання, так і народилося слово привітання. Вітання було одним з елементів вербальної магії. Приставка при- у привітаннях вказувала на порівняльну ступінь - побажання людині ще більшого здоров'я, ніж було. Привітання у прозі несли величезну силу. Кожен, хто вимовляв привітання з днем народження прозою, явно бажав здоров'я і всіх благ. Природно, якщо привітання говорилося від душі. Поступово значення слова "привітання" розширювалося і набувало нового сенсу.
Святкове гуляння не можна уявити без привітань з днем народження. А будь-яке свято без красивих, наприклад привітання з 8 березня або 1 квітня і теплих побажань. А також неможливо уявити будь-яку подію (день народження, весілля, іменини, хрестини і т. д.) без привітання в прозі і віршованих привітань. В цей розділ сайту увійшли привітання з днем народження в прозі, які ви можете цілком використати у своїх тостах на святкуванні чийогось дня народження. На нашому сайті зібрані привітання з днем народження в прозі, від жартівливих і до офіційно-серйозних.

Привітання # 1
Додано: Срд, 02/07/2014 - 16:06

Вітаю тебе з Днем народження. Мені дуже хочеться подарувати тобі цілий світ. Я дарую тобі ніжний світанок, щасливий безтурботний день і чудовий вечір. А вночі я кину до твоїх ніг величезна зоряне небо, де кожна зірка світить тільки для тебе.
Нехай сьогодні не буде людини, щасливіше тебе. Загадуй своє найпотаємніше бажання, а я загадаю, щоб воно неодмінно виповнилося.
На жаль, мені не вдалося зловити золоту рибку, але, думаю, що тобі під силу і без сторонньої допомоги багато мрій зробити реальністю. Бажаю, щоб у тебе завжди були високі устремління і цілі.
Сподіваюся, що мій подарунок порадує тебе.
 

Привітання # 2
Додано: Срд, 02/07/2014 - 16:06

Дорогий шеф! У цей складний час, повне несподіванок, криз і нестабільності, тільки такий справжній професіонал, майстер своєї справи і талановитий керівник, як Ви, міг створити, розширити і вивести в лідери нашу компанію. Заробити багато грошей-це хоробрість, зберегти їх-це мудрість, а вміло витрачати-це мистецтво. Ці слова сказав Бенджамін Франклін, зображений на стодоларової купюрі. Все вищесказане відноситься до Вас, тому що Ви вмієте заробляти гроші, зберігати їх і вміло витрачати. Наш колектив від усієї душі бажає, щоб до кожного нового Дня Народження на Вашому банківському рахунку ставало все більше і більше Франклін, Джексонів, Грантів та інших «мертвих американських президентів»! З Днем Народження!
 

Привітання # 3
Додано: Срд, 02/07/2014 - 16:05

Як вишеньки, що солодкої двійнятами ростуть на гілочці, хитаючись під вітерцем і рожевіючи від сонечка дотику, так ви ростете, наша двійня, дві вишеньки в козубі нашому, і рожевіють ваші щічки, і ми сміємося разом з вами. У вас сьогодні день народження - подвійна радість і втіха, помножені сміх і щебет, два приводи, щоб бути щасливим, подвоєний прихід подарунків. Стоїте поруч ви й далі крокуйте по стежці разом - так буде легше вам до вершини йти і радіти життю. Адже, якщо зустрінетеся з бідою - її розділіть на двоє, коли ж радість відвідає вас, звичайно ж і неодмінно - вона примножиться дворазово і вистачить вам її надовго. Дві вишеньки, ростіть дружно, і наливає життя соком, і грійтеся радісно під сонцем, і пийте всмак його сиянье. І нехай минуть всі негоди, адже вишеньки зими не знають, і нехай наздожене вас удача, удача ваша - наше щастя!
 

Привітання # 4
Додано: Срд, 02/07/2014 - 16:04

Вітаю з днем народження! Бажаю вдало долати часові простори, обставини, перешкоди і негатив, відчайдушно боротися за місце під сонцем і перемагати на рингу пристрасті. Також бажаю постійно збільшувати вантажопідйомність свого гаманця, масажними рухами притягувати до себе багатство і тих, кого приручили, залишати незабутні враження від спілкування, фонтанувати ідеями і розбурхувати оточуючих втіленнями своєї творчості в життя! Нехай виконуються заповітні бажання, і прийде вдале завершення розпочатих справ!
І ще трохи побажаю: домашнього тепла, затишку вогнища, достатку і здоров'я, бадьорості і свіжості, вічної молодості і грандіозного, фантастичного щастя!
 

Привітання # 5
Додано: Срд, 02/07/2014 - 16:04

Сьогодні у тебе радісний день - день рожденья! Поглянь навколо: друзі, квіти, музика, солодощі! Бажаю тобі, щоб не тільки сьогодні, а й завжди поруч були віддані, вірні, люблячі тебе друзі! Щоб не тільки сьогодні, а й кожного дня твої очі радували чарівні квіти, а душа була наповнена звуками прекрасної музики! І нехай життя твоє буде такою ж солодкої, як твій іменинний торт! Здоров'я тобі, веселощів, життєвих успіхів і перемог, цікавих зустрічей і добрих друзів! С праздником!
 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації