Привітання з Днем народження

Привітання з днем народження - це дуже важливе повідомлення в житті кожної людини. Це кращий спосіб виразити любов, повага, дружбу, турботу, ніжність; відмінна можливість розфарбувати сірі будні яскравими фарбами і зігріти їх сердечним теплом. Вибираючи привітання з днем народження, дуже важливо вкласти в нього шматочок своєї душі. Не варто обмежуватися сухими побажаннями успіхів у праці і щастя в особистому житті. Для того щоб людина посміхнулася, прочитавши адресовані йому рядки, і відчула, що це написано щиро, цього мало. Якщо Ви з тих людей, хто прагне проявити креативність у всьому, то Вам, безумовно, стануть в нагоді оригінальні та цікаві привітання, зібрані на нашому сайті.
Розділ привітань - відмінне рішення для кожного
Тут, на нашому сайті, Ви знайдете привітання та побажання на всі випадки життя. Зручна, інтуїтивно зрозуміла навігація полегшить Вам пошуки. Знайти відповідне кожному нагоди привітання нескладно: орієнтуйтеся на назву добірки. До Ваших послуг чітка класифікація всіх зібраних на сайті привітань та побажань по святах.
Величезна добірка побажань та привітань, без сумніву, зуміє задовольнити навіть найвимогливішого відвідувача. На сторінках нашого сайту кожен може знайти все, для того щоб красиво, зворушливо й щиро привітати близьких і важливих людей з будь-якою подією. Не втрачайте хороших можливостей, недооцінюйте важливості теплих слів і привітань - вибирайте красиві, оригінальні привітання і радуйте ними своїх близьких. Зі святом!

День, коли ви народилися - улюблене свято для дорослих і дітей. Це подія, яка буває лише раз на рік і з нетерпінням чекає як винуватець дійства, так і його гості. Щирі привітання з Днем Народження від рідних і близьких, що дивно, майже завжди збуваються. А тому не варто шкодувати хороших слів винуватцеві дійства. Якими мають бути привітання з днем народження? Все залежить від наближеності вас до іменинника, ступенем відвертості ваших стосунків, його характеру і безліччю інших нюансів, які слід враховувати, готуючи привітання з днем народження. А щоб підготовка до іменин близької для вас людини пройшла гладко, пропонуємо вам вибрати добрі і теплі привітання з днем народження у віршах на нашому сайті. За допомогою наших привітань з днем народження ви донесете родичу, другу, колезі, щирі почуття та масу позитивних емоцій, Вписуйте їх в листівки, використовуйте як тости за святковим столом. Посмішка і вдячність від іменинника вам забезпечені!

Привітання # 1
Додано: Срд, 03/08/2016 - 13:28

Хай Вам щастить щодня в роботі,
Хай Вам щастить в домашнім колі,
Хай мужність не покине Вас
Як прийде в край зловісний час.
Бажаєм Вам: - творіть добро
Для дорогої України,
Для української родини,
Що має Львів, і має Київ,
І славу нашу – наш Дніпро.

Привітання # 2
Додано: Чтв, 21/08/2014 - 16:53

Нехай життя щодень тебе втіша,
Розлук не буде, горя та невдачі.
Хай розквітає молода душа
Від щастя, від кохання, від удачі!

Привітання # 3
Додано: Чтв, 21/08/2014 - 16:51

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

Привітання # 4
Додано: Чтв, 21/08/2014 - 16:50

Квітів і долі, щастя доволі,
Щирої вдачі, ніжних побачень.
Ніжне кохання, світле світання,
Мрій чистих зграю тобі я бажаю.

Привітання # 5
Додано: Чтв, 21/08/2014 - 16:25

Нехай з рідного порога
Завжди йде легка дорога.
Хай життя барвінком в'ється,
Доля щиро усміхнеться!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

SAPE ERROR: Не могу подключиться к серверу: dispenser-01.saperu.net/code.php?user=4164e35e36e94615ef6f592b661c5257&host=pruvitalka.com&charset=UTF-8, type: file_get_contents

SAPE ERROR: Не могу подключиться к серверу: dispenser-02.saperu.net/code.php?user=4164e35e36e94615ef6f592b661c5257&host=pruvitalka.com&charset=UTF-8, type: file_get_contents