Привітання з 8 Березням у прозі

8 березня - найулюбленіше жіноче свято, саме в цей день всі представниці кращої половини людства розцвітають наче весняні квіти, а чоловіки проявляють стільки уваги, скільки вони достойні отримувати щоденно.

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

Історична довідка

Історичні корені веселого і наповненого квітами та подарунками свята мають феміністичний і політичний аромат. Вперше день 8 березня фігурує в події далекого 1901 року. Того дня американські домогосподарки заповнили вулиці Чикаго з перевернутими догори дном каструлями і тазами. Таким оригінальним способом вони хотіли привернути до себе увагу суспільства і влади. Учасниці ходи вимагали рівняння політичних прав, поваги до себе, можливості працювати на виробництві та служити в армії поруч з чоловіками. Через сім років феміністки повторили свої вимоги, але вже в державному масштабі. Після чого в США був проголошений Національний жіночий день.

Матір'ю Міжнародного жіночого дня вважається Клара Цеткін - німецька комуністка, жінка-реформатор, яка внесла величезний внесок у відстоювання жіночих прав. Саме вона, будучи лідером жіночої групи соціал-демократичної партії Німеччини, в непростому для комуністів 1910 році на Міжнародній жіночій конференції винесла пропозицію заснувати День солідарності трудящих жінок всього світу.

Клара Цеткін вважала, що щорічне свято, що відзначається в один день, згуртує жінок різних країн у боротьбі за рівні права. Головним призначенням нового свята була боротьба за свободу і рівноправність робітниць жіночої статі. Ця ініціатива отримала відгук у вигляді прокотилася по Європі хвилі мітингів. Перші жіночі свята в різних країнах відзначалися в різні дати березня. І тільки в 1914 році своє свято трудівниці світу відзначили 8 березня.

У 1957 році 8 березня за свої права вийшли боротися робітниці швейних підприємств Нью-Йорка. Вони активно вимагали поліпшення умов праці, скорочення нелюдського 16-годинного робочого дня і підвищення мізерною порівняно з чоловіками заробітної плати. В результаті цього заходу з'явився жіночий профспілка, який надалі продовжив свою діяльність.

ООН прийняла святкування Міжнародного Жіночого дня в 1975 році, цей рік також був оголошений міжнародним роком жінок, а наступні десять років, з 1976 по 1985 рік, проголосили Міжнародним десятиріччям жінок. У 1977 році була випущена резолюція, згідно з якою День боротьби за права жінок був приурочений до 8 березня. Зараз весняний жіноче свято відзначають більш ніж в 30 країнах світу. У деяких державах він досі залишається робочим днем.

Привітання # 1
Додано: Срд, 04/03/2015 - 16:32

8 березня я хочу побажати моїй улюбленій бабусі залишатися такою ж чудовою жінкою - бути доброю, лагідною, чи не сумувати марно, радіти життю, цінувати те, що маєш, чи не сумувати і бути самою усміхненою і щасливою жінкою в світі!

Привітання # 2
Додано: Срд, 04/03/2015 - 16:31

Бабуся, кохана моя, послухай. Ти дорога для мене, як промінчик світла на світанку, який радісно розповідає всім про новий день. Так і ти своєю посмішкою робиш кожен мій день світлішим і добрішим. Нехай ця посмішка ніколи не сходить з твого обличчя. З 8 березня, дорога!

Привітання # 3
Додано: Срд, 04/03/2015 - 16:31

Улюблена бабуся! Від усієї душі вітаю тебе з прекрасним святом - міжнародним жіночим днем, і хочу побажати тобі тільки найкращого! Спасибі за тепло твоїх рук, за мудрі поради, які ти мені даєш, за хороші добрі напуття. Я тебе дуже люблю, і бажаю тобі здоров'я, радості і довголіття!

Привітання # 4
Додано: Срд, 04/03/2015 - 16:30

В чудовий, теплий, весняний день прийми від мене привітання. Нехай весна подарує тобі радість, усмішки, море позитивних емоцій та кольорів. Бабуся, це твоє свято, і я від усієї душі бажаю тобі щастя!

Привітання # 5
Додано: Срд, 04/03/2015 - 16:30

Бабуся, сьогодні один з тих свят, яке всі так люблять і чекають. Всі жінки красиві, нарядні, і всі раді компліментів. Бажаю тобі в таке свято, 8 березня, найцінніших подарунків долі - здоров'я, щастя, і довголіття! Нехай все, що ти хочеш, відбувається у твоєму житті!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації