Привітання з 1 Вересня у прозі

1 вересня - свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів та викладачів. Традиційно цього дня в школах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. З особливою урочистістю зустрічають в школах першокласників.

Привітання # 1
Додано: Втр, 26/08/2014 - 13:18

Дорогая (ім'я, по батькові), вітаючи вас з 1-м вересня, ми хочемо побажати Вам терпіння, щоб Ви частіше прощали нам наші витівки, оптимізму, щоб Ви вірили в безмежні можливості навіть закоренілих «трієчників», гарного настрою, щоб його не могли зіпсувати наші «двійки», побільше цікавих подій у житті, щоб Вам ніколи було викликати в школу наших батьків. А якщо серйозно, то ми бажаємо Вам міцного здоров'я, щоб ніколи не доводилося скасовувати уроки, зразкових учнів, щоб Ваші труди і знання не пропадали дарма, і, звичайно, зростання заробітної плати, щоб Вам ніколи не захотілося покинути школу!

Привітання # 2
Додано: Втр, 26/08/2014 - 12:50

Дорогі друзі!
Вітаю Вас з Днем знань вас! Відмінного настрою в новому навчальному році, цікавої і плідної роботи, творчих успіхів.

Привітання # 3
Додано: Втр, 26/08/2014 - 12:50

Дорогі освітяни! Розвиток освіти сьогодні набуває задачу загальнонаціональної значущості. І ви своєю щоденною працею тримайте високу планку в справі виховання та освіти молоді та підлітків.

Привітання # 4
Додано: Втр, 26/08/2014 - 12:49

Вперше переступають поріг школи більш сорока трьох тисяч з половиною першачків. Шістдесят дев'ять з половиною тисяч дев'ятикласників та одинадцятикласників цього року назвуться новим ім'ям - випускники. Близько тридцяти тисяч хлопців і дівчат стали студентами і учнями професійних освітніх установ. Хлопці, ви зробили дуже великий крок у доросле життя, заклали фундамент свого майбутнього. Для вас починаються нові відкриття, кожний день буде наповнений новими враженнями.

Привітання # 5
Додано: Втр, 26/08/2014 - 12:49

1 вересня ми відзначаємо не просто як День знань, це особливий день в нашому житті - свято нашої світлої надії, міцної віри і реалізувати мрії. Свято, нерозривно пов'язаний з новими починаннями й можливостями, масою нових ідей, сміливими експериментами, радісними відкриттями, постійним пошуком і вірою в майбутнє.

Останні публікації

Найпопулярніші публікації