Що подарувати візажисту?

Увага всім тим, хто піклується про свою зовнішність, а може, і про зовнішність інших (за що, зокрема, честь їм і хвала ). У дійсності, немає такого державного свята - День візажиста, ну вибачте, принаймні в нашій країні. Зате якщо раптом настає Новий рік чи день народження, то питання що подарувати візажиста напрошується сам собою : надто вже яскрава і рідкісна професія, щоб залишити її без уваги.

Подарунки з користю

Ну що ж, саме банальне, що напрошується на думку - це косметика : ну навіщо дарувати те, чого і так навалом ? Насправді, скільки б ми не дарували косметики їй / йому, мало ніколи не буде. Єдине правило : якщо не знаєте, на який «базі» працює ваша подруга або друг, не даруйте аби що. Просто піднесіть сертифікат на покупку в магазині для професіоналів подібної галузі, а якщо не розбираєтеся, де знаходяться такі магазини - сміливо даруєте гроші в конверті.

Маленький секрет: конверт можна оформити вручну : наприклад, на кольоровий гофрованої папері залишити сліди « Поцелуйчик » від губ, нафарбованих різними помадами. Впевнені, професіонал оцінить задумку. Також серед усього того, що можна подарувати візажиста, б'ють рекорди популярності:

Нова містка косметичка або несессер: не знайшлося ще жодної людини, який не знайшов би їм застосування;

Квиток на майстер-клас кумира з візажу або перукарського мистецтва : ну щось, а про це соромно не знати!

Навчальний манекен для нанесення візажу або зачіски : а що, всі ми до цих пір не проти пограти в ляльки;

Професійну косметику, справжній професіонал оцінить такий подарунок. Але кожен майстер підбирає для сеье косметику індивідуально.

Набір «пробників» : просто зберіть воєдино кілька коштів з однаковою ринкової ніші від різних виробників. Наприклад, 5 різних блисків для губ або палітра тіней. Постарайтеся, щоб виробники були маловідомими : тоді дегустація нових фарб принесе не тільки задоволення, але і користь.

І подарунки для душі

Є в нашому арсеналі один подарунок, який не залишить байдужим жодного візажиста. Мода на цю штучку вже запаморочила голови Голівуду : зустрічайте спонж для зняття і нанесення макіяжу Beauty Blender. Сьогодні ця дрібниця порівняй тамагочі, з яким носяться і не можуть розлучитися. Звичайна губка у вигляді рожевого яйця, з ідеально гладкою структурою. До речі, щоб очистити спонж, необхідно окремо придбати шампунь для нього - ось вже точно «дочки - матері », зате цікаво!

Хорошим, нехай і дорогим подарунком стане оплата оренди за приміщення студії ( нехай на місяць, але виглядає такий подарунок просто по-царськи ). Уявляєте, ви станете продюсером нової зірки make-up ! Нарешті, для душі візажиста можна подарувати збірник фотосесій іменитого майстра, з якого ваш знайомий / знайома буде черпати натхнення для створення нових образів. І хтозна, серед них коли-небудь може з'явитися і ваш власний.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації