Що подарувати друзям на Новий Рік 2015?

Що подарувати друзям на Новий Рік 2015?Настає новий рік Кози, 2015-й, який відкриває небувалі горизонти ідей для подарунків. Особливо актуальним є питання - що подарувати друзям на Новий Рік, так як на їх частку припадає більша частина передсвяткових «закупівель». Набридло обходитися брелками і магнітиками ? Пора проявити креатив.

Що подарувати другу на Новий рік

Отже, ви вибираєте подарунок друзям чоловічої статі. У плані того, догодити чи ні, тут завжди легше, адже чоловіки не подають виду, якщо що не так. Але ж ми не хочемо, щоб наш презент передаровують або просто про нього забули ? Ось кілька ідей, які допоможуть цього уникнути:

Веселий подарунок - це може бути прикол, який буде використаний в саму новорічну ніч. Наприклад, велика хлопавка, пляшка шампанського з іменною етикеткою, костюм сексуального Діда Мороза. Важливо, щоб ви разом оцінили ефект від вашого подарунка, так що не забудьте додати до нього вільний час і відмінний настрій.

Корисний подарунок для офісу - бути може, ваш друг завжди мріяв про дзвіночком на стіл для виклику секретарки? Або про USB - кружку з підігрівом, щоб пити гарячий чай, не встаючи з місця. В крайньому випадку, новий щоденник в стильній дизайнерській обкладинці не буде зайвим.

«Теплий» подарунок - шкарпетки з кролячими вухами, шарф із вишитим логотипом улюбленого клубу, шапка-вушанка.

Алкогольний подарунок - це завжди актуально у новорічну ніч. І хто сказав, що потрібно дарувати шампанське, якщо хороший віскі теж у ходу?

Якщо друг любить пити каву, не даруйте йому кавоварку, а подаруйте вендинговый автомат для кофе, який за символічну плату буде робити йому каву вранці.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації