Що подарувати батькам на новий рік 2014

Вони завжди дбали про ваші подарунках. Саме татові з мамою ви зобов'язані затишними сімейними святами, пахнуть хвоєю ошатними ялинками, смачним столом і, звичайно ж, розкішним столом. Тепер ви виросли і не вірите в Діда Мороза, але в чудеса вірити просто зобов'язані,  і ділитися ними з рідними. Що подарувати батькам на Новий рік 2014 - ми розповімо.

Що подарувати мамі

З подарунків, які приємно було б отримати від своєї дитини матері, підходять абсолютно все. Без жартів, мама оцінить будь презент гідно - але ми-то ж не хочемо, щоб він був « будь-який»?

Отже, вірніше всього буде подарувати що-небудь з побутової техніки. Нехай не саме дороге - але мамі приємно було б отримати маленького помічника. Також розгляньте варіант такого подарунка, як електронна книга - її, до речі, можна подарувати обом батькам. Тепер улюблені твори доступні в потрібному шрифті і з підсвічуванням для нічного читання.

Але повернемося до жіночих штучок : подарунок мамі може представляти із себе набір косметики елітного бренду. Тепер ви - головний законодавець моди і крокуючий в ногу з часом людина, так розкажіть їй про те, що відчуваєте за допомогою самих останніх новинок. Шарф з модного бутику, набір органічних шампунів, модний смартфон і аксесуар до нього - мама оцінить гідно.

Що подарувати татові

З презентом для чоловіка вгадати складніше, але і вибір куди скромніше:

Папі сподобається хороша книга. Неважливо, буде вона з сучасного - наприклад, енциклопедія про його хобі, або зібрання творів класиків. Головне, в дорогому виданні.

Розумна гуртка, яка зберігає тепло гарячого напою і заряджається від комп'ютера;

Ліхтарик великої потужності;

Теплий светр - тільки з розміром вгадайте.

Також татові можна подарувати що-небудь в автомобіль : мила подушка із зображенням Санта- Клауса чи ароматизатор салону. Нарешті, теплі домашні тапочки або банний халат - пам'ятайте, кожен рік вони з друзями ходять в баню...

Подарунок обом батькам

Подарунок батькам на Новий рік 2014 подвійно складність, коли потрібно думати над уподобаннями кожного окремо. Зате є універсальний вихід: даруєте спільний презент. Наприклад, путівку на двох в південні країни або тур по Європі - ваші батьки заслужили новорічну казку.

Можна подарувати билеты на Киноелку и шоу Авербуха, або на ще якесь шоу. Їм буде цікаво провести час приємно і цікаво, а не сидячи перед телевізором вдома.

Також батькам буде приємно провести Новий рік разом з вами - ну чому б ні? Якщо плани на новорічну ніч не змінити, залишається ще Старий новий рік: замовте столик у кафе або допоможіть мамі з випічкою, купите шампанське і свічки, нарядите в батьківському домі ялинку.

Повертаючись до побутових приладів, подаруйте батькам цілком солідну річ: новий телевізор або холодильник, а краще - їдьте разом і виберіть з ними. Настала пора творити чудеса!

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації