Що подарувати на ніках?

Ніках - шлюбний договір, який укладається між чоловіком і жінкою за правилами шаріату.

Коли люблячі один одного чоловік і дружина возз'єднуються у своєму священному шлюбі на небесах, формальності на кшталт штампа в паспорті вже неважливі. Багато хто може подумати, що неважливі і подарунки, але тут ви помиляєтеся. Все-таки подарунок від чистого серця - це визнання своєї доброзичливості, визнання щастя молодих. Що подарувати на ніках чоловікові і дружині, а також друзям - читайте нижче.

Подарунок від нареченого гостям

Немає нічого дивного в тому, що благовірний бажає поділитися з близькими частинкою свого щастя і дарує так званий махр, подарунок від нареченого. Це може бути грошовий презент, чисто символічний ( піднос з золотими монетами або з банкнотами однакового номіналу ) або подарунок у вигляді сувеніра :

Батькам нареченої обов'язково зробити подарунок, наприклад, зятю можна подарувати гарний кинджал з дамаської сталі з руків'ям слонової кістки і т.п. Тещі краще подарувати хустку, розшитий золотою ниткою або з шовку ;

Наречена, до речі, теж повинна зробити подарунок батькам нареченого. Свекру можна подарувати книгу, наприклад, Коран в дорогому шкіряному палітурці, а свекрухи небудь з прикрас.

Подарунки на ніках друзям можна зробити і скромніше, навіть прикольніше. Наприклад, кожному піднести маленький «кишеньковий кальян » або книжечку з висловами великих мудреців.

Подарунок нареченій

Чомусь вважається, що молодій дружині тільки й треба дарувати, що кухонне начиння і предмети побуту. Встигнеться, та вона й сама зможе собі це купити [ Прекрасної винуватиці торжества найкраще підійдуть прикраси: вибирати слід тільки дорогоцінні метали, з каменів - можна перли, смарагди.

Якщо все-таки рідним хочеться подарувати нареченій небудь для нового будинку, тоді слід проявити оригінальність :

Тканий вручну килим прикрасить вітальню, а мініатюрний гобелен із зображенням на релігійну тематику ( тексти з Корану, наприклад ) підійде для стіни ;

Шовкові і парчеві подушки, розшиті золотом. На таких прохолодно і приємно лежати в літню спеку ;

Посуд - тільки вишукана, наприклад, чайний сервіз, столове срібло.

Сам наречений повинен подарувати нареченій прикраси або що-небудь з одягу, що їй сподобалося. Та й з цього моменту пора звикати одягати свою дружину.

Подарунок нареченому

Взагалі - нареченому на ніках не прийнято нічого підносити. Але від близьких друзів зайво буде вишита бісером ікона або, знову-таки, кинджал з іменною різьблений держаком. Іноді кращим подарунком для нареченого стане конверт з грошима, та й наречена від такого не відмовиться. Все-таки, їм починати нове життя і облаштовувати своє « гніздо», а це питання делікатне.

А взагалі, ніках - це свято молодих, тому дарувати слід тільки від душі і дарувати так, як побажали б щастя самі собі.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації