Що подарувати на місяць відносин хлопцю?

Перший місяць відносин багато в чому визначає всю подальшу долю будь-якої пари. Напевно, ви вже давно знаєте один одного, але місяць тому у ваших долях трапився переломний момент, ви свідомо обидва назвали себе парою. І навіть не настільки важливо чи є між вами інтимні стосунки, головне - що всі друзі знають, що ви разом, і ви завжди і всюди з'являєтеся удвох, поцілунки і обійми стали вашим звичним заняттям, і ви вже не уявляєте, як ви раніше жили один без одного.

Скоро виповнюється перша у ваших стосунках дата, і вас починає мучити питання про те, що ж все-таки подарувати хлопцеві на місяць стосунків?

Рекомендуємо вам відразу ж викинути з голови ідеї дорогих подарунків. Як би ви зараз не були закохані, але перший місяць - це не те свято, на який варто витратити всі свої заощадження, та ще й без упевненості, що ваше підношення припаде до душі обранцеві.

До того ж, дорогий подарунок вже після першого місяця може насторожити хлопця, він ще, чого доброго, вирішить, що у вас в голові зріє підступний план «купити» його, і ви, замість очікуваної радості, отримаєте гірке розчарування - адже він може заявити , що не вважає це святом.

Тому, на першу спільну дату - тільки милі дрібнички, а ще краще - романтична вечеря при свічках, загальний похід - в кіно, на річку, в нічний клуб, і нічого більше!

Подарунки цінні або дорогі серцю?
Звичайно, якщо все це час хлопець зі шкіри ліз, завалюючи вас подарунками, то потрібно постаратися, і теж що-небудь йому подарувати оригінальне, незаяложені і веселе. Хлопці більше, ніж дівчата, люблять прикольні подарунки. Наприклад, можна пошукати або спеціально замовити йому футболку з якою-небудь веселим написом, або купити вам парні футболки, які всім розкажуть про те, що ви разом. Можете подарувати хлопцеві на місяць відносин також недорогий парний кулон - сердечко з двох половинок - одну половинку надягнете ви, а іншу - він.

Але такі подарунки можуть здатися йому занадто інтимними, і як би до чогось зобов'язують, а далеко не всі хлопці це люблять. Тому, постарайтеся все ж не прогадати з подібним подарунком. Краще будьте уважні, і не пропускайте фрази, які він випадково зронив. Наприклад, про те, що він весь час десь втрачає ключі. Подаруйте брелок, який відгукується на свист. Або у нього в гаражі поки не провели світло, - подаруйте ліхтарик. Або раптом його оштрафували за розмову з вами по мобільному за кермом. Подаруйте Bluetooth-гарнітуру. Але знову ж, в тому випадку, якщо він витрачається на вас, це все-таки не копійчана річ.

З недорогих подарунків завжди можна вибрати щось приємне і миле: музичний диск, авторську листівку, великий ананас з бантом, красиву кухоль з його ім'ям або прикольною картинкою. І обов'язково вручити цей маленький презент з посмішкою. Може, хтось і скаже, що це банально, зате такий подарунок не буде зобов'язуючим, а заодно і допоможе вам дізнатися, як ваш хлопець ставиться до подарунків взагалі, і до ваших - зокрема.

Зовсім інша ситуація, якщо, незважаючи на те, що ви зустрічаєтеся, хлопець вам поки взагалі нічого не подарував. У такому випадку краще не робити йому першої матеріальних подарунків. Просто постарайтеся влаштувати ваш спільний свято, на який не варто занадто розорятися. Повірте, навіть не надто багатий хлопець завжди знайде можливість дарувати коханій дівчині милі дрібнички, квіти і тому подібні подарунки. А чи не дарує - значить варто задуматися: а чи так він цінує ваші відносини, і чи варто йому підносити презенти першою. Все-таки місяць відносин - досить малий термін, щоб вивчити людини. Відносини ще дуже хиткі і не стабільні. Тому постарайтеся робити скромні милі подарунки, але обов'язково супроводжуйте їх теплими словами і ніжними поцілунками. Дайте вашим відносинам час зміцніти, а зараз пам'ятайте: найкраще, що ви можете дарувати хлопцю завжди - це ваша любов і увагу.

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації