Що подарувати другу на День Народження?

Що подарувати другу на День Народження? Він завжди підтримає у важкій ситуації, підставить плече, дасть грошей у борг і допоможе порадою, а ви як завжди повні сумнівів з приводу того, що подарувати другу на День Народження в цей раз. Ви плечем до плеча вже не один рік, багато пережили разом, ділилися радощами перемог і гіркотою поразок, кому як ні вам відомі його смаки, бажання і мрії. Але повторюватися не хочеться, а придумати щось свіже не виходить.

У цьому немає нічого страшного - більшості людей складно вибрати хороший подарунок для близької людини. Відмінних ідей багато, залишається тільки уявити: що може призвести одного в захват або, що йому обов'язково знадобиться в повсякденному житті. Не варто підносити в цей день гроші. Звичайно, це універсальний подарунок, але він ніколи не замінить те, що було вибрано від душі, адже сюрприз повинен залишитися в пам'яті надовго і неважливо чи це буде якась річ або запам'ятовуються пригода.

Отже, давайте вирішувати, що подарувати другу на День Народження, роблячи ухил в бік його переваг, способу життя і характеру. Визначаємося з тим, що можна подарувати на День Народження одному. Список ідей подарунків Автолюбителю Він не може прожити без улюбленої машини? Тоді роздумувати, що подарувати на День Народження одному не треба, йому обов'язково сподобається будь презент, пов'язаний з нею. Ось кілька непоганих ідей для автолюбителя:

 1. Набір авточохлів;
 2. Автомобільний компресор;
 3. Полірувальна орбітальна машина;
 4. GPS-навігатор;
 5. Алкотестер;
 6. Автомобільний пилосос;
 7. Прикольні наклейки на скло;
 8. Іонізатор повітря;
 9. Автомагнітола;
 10. Курси безпечного / екстремального водіння;
 11. Участь в гонках на виживання;
 12. Тюнінг його авто в подарунок;
 13. Килимки для машини;
 14. Комплект зимової гуми;
 15. Дисконтна карта на заправку;
 16. Окуляри для водіїв;
 17. Відеореєстратор;
 18. Міні-мийка;
 19. Брелок-розморожувач.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації