Що подарувати дівчині на день народження 20 років?

У цьому віці мрії і плани заволодівають кожним, і не тільки вашої іменинницею. Тому проблема - що подарувати дівчині на день народження 20 років почасти зачіпає всіх і кожного, у кого в друзях або знайомих є такі ювіляри. Звичайно, ви подумаєте про квіти і коробці цукерок, але навіть у такому випадку потрібно проявити максимум фантазії, щоб не здатися відсталим від часу.

Подарунок дівчині у вигляді квітів і цукерок

Якщо хочете вразити красуню ароматним букетом, краще всього довірити його складання професійному флористові. Вже ніяк не бабулькам в переході! Молодий продавець має більше розуміння того, яким має бути стильний і поєднується букет. Модно сьогодні дарувати квіткові композиції в підготовленій «грунті» і горщику, які простоять до тижня, а при грамотному догляді і до 10 днів.

Що стосується цукерок, то в принципі мода підносити солодощі поступово відходить в минуле. Раптом вже в цьому віці ваша іменинниця починає стежити за фігурою і особливо вразливі сприймає солодощі у подарунок. Якщо це цукерки, то хай вже будуть дизайнерської роботи в красивій коробочці. Деякі з них на основі супертемного (і корисного) шоколаду, якісь на основі фруктів і сухофруктів, горіхів і меду.

Подарунок дівчині для її краси

Ніколи не рано починати доглядати за собою, тим більше, в такому віці. Напевно вже зараз їй знадобиться, і вона, звичайно ж, схвалить будь-який з наведених нижче подарунків:

Сертифікат в СПА салон або салон краси. Тільки без натяків - не потрібно дарувати повненьким програму антицелюлітних обгортань! Не знаєте, куди саме їй хотілося б потрапити, тоді просто вручайте сертифікат на певну суму грошей, а до ліміту вона потім і сама зможе додати.

Сертифікат на купівлю парфумерії або косметики - оскільки в цьому навіть самі жінки не можуть до кінця розібратися, ризикувати і вибирати їй аромат самостійно не потрібно.

У подарунок дівчині на 20 років можна піднести коштовність, але тільки від близької людини, родича або обранця, з яким у неї більш-менш серйозні відносини. Знову-таки, не даруйте старомодні кручені ланцюги і золоті кільця з фальшивими діамантами, іменованими феонітамі. Вже краще щось з дорогої дизайнерської біжутерії!

Білизна з оригінальним забавним малюнком або, навпаки, сексуальне дорогу білизну. Ви ж розумієте, що цей подарунок знову від близької людини.

Годинник на каучуковому ремінці - молодіжний тренд, ось уже років п'ять не виходить з моди.

Що ще можна подарувати дівчині?

Крім перерахованих подарунків, дівчата просто обожнюють м'які іграшки, навіть якщо дівчиську виповнилося 20 років. Величезний плюшевий заєць або ведмедик точно стане близьким супутником на пару-трійку найближчих років. Принаймні, буде, чим похвалитися перед подругами. Що стосується іграшок для дорослих - це стильні гаджети (а ви про що подумали?). Дарувати смартфон, планшет, плеєр, для цього, звичайно, треба володіти хорошим бюджетом для подарунка.

До речі, презенти в стилі hand made знову приходять в моду: плетені браслети і плетені сумки, в'язані трикотажні кофти з тонкої нитки носять навіть влітку на пляж. А якщо у вас є дизайнерські навички, ви просто зобов'язані виготовити фотопортрет іменинниці, перетворивши її на зірку обкладинки модного журналу або героїню на червоній доріжці.

І вже точно ніколи з моди не виходять книги: поки багато заслуховуються аудіоформаті, піднесіть улюбленого автора у старому доброму палітурці. Ваш подарунок оцінять по достоїнству!

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації