Що подарувати дитині в 1 рік?

Сьогодні самий чудовий день у вашому житті. Ви дізналися, що скоро станете мамою! Хтось спокійно очікує поява грудничка, а у когось з перших днів вагітності починається переполох. Мама, тато, бабусі й дідусі починають збирати придане для немовляти: коляску, ліжечко, одяг, підгузники... І ось настає той заповітний момент, якого ви чекали ці довгі дев'ять місяців!

Для дитини в такому віці дуже корисні розвиваючі іграшки. Різні спортивні товари та іграшки для розвитку малюка можна придбати на kryhitka.com.

День за днем, тиждень за тижнем, місяць за місяцем летять непомітно! Ось вже е і не за горами перший день народження вашої дитини. Як зробити свято незабутнім?

Даруємо іграшки

Найперше, що спадає на думку - це подарувати малюкові іграшку.

Дитині 1 рік. Однак не варто думати, що кращою іграшкою для однорічної дівчинки є лялька, а для хлопчика - машинка. Пам'ятайте, що дитина тільки починає освоювати предметний світ. Він ще не готовий до гри з такими іграшками. Звичайно ж, малюк з невимовним захопленням прийме будь-який подарунок, але потрібно подумати, що ж йому підійде.

Дитині, якій виповнюється 1 рік, можна купити толокар - машинки, собачки з коліщатками, на які його можна посадити і покатати.

Відмінним подарунком для вашого малюка може стати конструктор, що складається з великих деталей.

З величезною радістю дитина поставиться до звучним і граючим іграшок. Але будьте пильні при виборі таких подарунків: однорічний малюк все тягне до рота, тому іграшки повинні бути з екологічно чистих матеріалів.

Дитина в 1 рік активно пересувається, тому йому можна подарувати будиночок з тунелями. Багатьом дітям так подобається в них ховатися, що вони можуть там провести довгий час і навіть заснути.

Відмінним розвиваючим засобом може стати сухий басейн з кульками. «Плаваючи» в такому басейні, малюк зміцнює м'язів всього тіла і стає більш витривалим, сильним і міцним.

Всі діти дуже люблять кататися на гойдалках. Тому можна купити в подарунок дерев'яні гойдалки, які легко підвішуються в дверний проріз.

Якщо ж ви все-таки вирішили подарувати іменинникові машину, то купуйте тільки найбільшу і яскраву. Радіокеровані машинки та іграшки не даруйте, так як малюк може боятися рухомих предметів.

Даруємо постільна білизна та рушники

Незважаючи на те, що багато мам вважають цей подарунок найбільш банальним, він може виявитися найбільш корисним. Купивши звичайне дитяче постільна білизна, ви можете його прикрасити різноманітними вишивками і аплікаціями. Звичайно ж, однорічна дитина не зрозуміє вашого подарунка, але його можна зберегти на пам'ять. Повірте, що через деякий час ваші повнолітні діти з величезною радістю будуть його розглядати і просити вас розповісти про їхнє дитинство.

Даруємо одяг і взуття

Багато батьків вважають, що одягу та взуття багато не буває. Головне, щоб вона була на виріст. Тому перше місце при виборі подарунків для малюка дуже часто займають курточки, комбінезончики, маєчки, туфельки... Предметів одягу та взуття, які завжди знадобляться, не перелічити! Тому сміливо купуйте їх у подарунок!

Де можна купити подарунок дитині на 1 рік народження?

Звичайно ж, в магазині, так як там ви зможе все добре розглянути і помацати. Але якщо ви не маєте можливості вийти на тривалий час з дому, а у вас дама є інтернет, вважайте, що і проблеми в покупці подарунка немає. На сьогоднішній день перед вами « відкриє свої двері » інтернет магазин взуття, одягу, іграшок і т.д. Головне уважно ознайомитися з усіма характеристиками товару і замовити його. Через кілька годин подарунок буде у вас вдома.

Весело та незабутньо відсвяткуйте перший день народження вашої дитини. І пам'ятайте, який би подарунок ви йому не купили, він завжди буде радий і швидко знайде йому застосування.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації