Що подарувати дідусеві на Новий рік?

З часом люди починаю цінувати кожен день свого життя. Особливо, коли дорослішають онуки, бабусі й дідусі переоцінюють своє ставлення до спливаючого життя, і починають радіти кожному сходу, насолоджуватися заходами, вчаться любити і хорошу погоду, і погану. Це ставлення до життя називається мудрістю, і приходить вона з роками.

Правда, мудрі люди перестають надавати особливого значення загальноприйнятим свят, адже для них таким стає кожен день. Однак не завжди онуки можуть розділити зі своїми навченим предками цю радість. Тому й існують такі сімейні свята, коли хочеш - не хочеш, а доводиться призупинити щоденну суєту і приділити увагу своїм батькам, бабусям і дідусям. Так відбувається зазвичай і в Новий рік - сімейне свято, коли можна забути про робочі моменти, відкласти на потім вирішення побутових питань та особистих негараздів, просто насолодитися теплою обстановкою в колі рідних і близьких.

Але не варто забувати, що наступаючий Новий рік - це особливий день, який характеризує перехід людства на наступну віху свого існування. Початок епохи - це велике свято сам по собі, а для літньої людини - можливо, єдиний у своєму роді. Тому в цей Новий рік бажано зробити запам'ятовується, оригінальний подарунок дідусеві, бабусі і всім іншим улюбленим людям. Наприклад, запонки золотые, для дідуся будуть дуже оригінальним подарунком.

Шукаємо незвичайні подарунки дідусеві на Новий рік.

Що можна подарувати незвичайного дідусеві ?

Швидше за все, навряд чи знайдеться матеріальний подарунок, який зможе здивувати дуже дорослого чоловіка. Різним сувенірам або хорошим речам але, звичайно, порадіє, але ми ж хочемо дивувати! І навіть новий екземпляр в колекцію або рідкісна книга не стане для нього незвичайним - напевно, такі подарунки він отримує часто. Тому здивувати можна тільки емоціями, новими відчуттями, станом свята.

Якщо він ніколи не палив або давно кинув цю шкідливу звичку, то можна подарувати йому кальянний день. Чи буде це сувенірний кальян або відвідування спеціалізованого клубу, вирішувати вам.

Якщо ваш дід добре співає - подаруйте йому похід в караоке -клуб.

Якщо він з обов'язку служби мав відношення до з/д транспорту або просто мріяв стати машиністом поїзда, можна купити йому мініатюрну копію тепловоза або залізну дорогу. Такий подарунок точно потішить дідуся і надасть додатковий привід маленьким онукам відвідати його.

Якщо він ніколи не був за кордоном - організуйте зустріч цього знакового Нового року в екзотичній країні.

Якщо він любить старі фільми або артиста, який ще не закінчив свою концертну діяльність, то похід в кіно або на концерт в приємній компанії теж стане приємним і незвичайним подарунком дідусеві на Новий рік.

А може ваш дідусь досить молодий, відчуває себе ще цілком бадьоро і мріє відвідати нічний клуб або подивитися стриптиз товстушок ? Так подаруйте йому таке свято !

Підійдіть до вирішення цього питання з творчої сторони. Подивіться на свого діда чужими очима, запитайте у батьків, що захоплювало родича раніше, про що він мріяв, чого бажав, але так і не отримав. Можливо, тут і криється відповідь.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації