Подарунок для дитини: iPhone чи бізнес?

Подарунок для дитини: iPhone чи бізнес?Хочу написати історію. На її написання мене наштовхнула розмова з моїм перукарем. Вона скаржилася на те, що її дитина вимагає iPhone 4 або навіть 5. Причому телефон за $250 - 300 взагалі не розглядається дівчинкою як варіант.

Я прекрасно розумію, що єдина причина чому героїня цієї розповіді хоче iPhone, тому що це круто серед її друзів. І як тільки вона його отримає, пройде максимум місяць, як це вже буде не круто. Причому не важливо, чи вийде iPhone 6 або просто він їй набридне із-за повної непотрібності, окрім понтів. А що далі? Швидше за все новий об'єкт обожнювання(бажано подорожче) і причина спустошення батьківських гаманців(хоча, суми на такі покупки насилу поміщаються в гаманці).

Ось я і замислився, а чи може бути інакше?

Візьмемо суму в $600 - 700(приблизна вартість iPhone). Що можна дозволити собі на цю суму?

Можна замовити доставку якого-небудь товару в Китаї. Щось подібне до пробної партії.

Можна купити оптом партію Secon Hand, скажемо 200 кг

Можна зайнятися Hand Made продукцією.

Можна підглянути ще хмару цікавих ідей в журналах для підприємців.

Уявіть собі це під соусом захоплюючої гри не вконтакті, а в реальному житті! На скільки це може бути крутим і захоплюючим. Уявіть собі, що дитина зможе навчитися відповідальності, умінню приймати рішення, умінню з розумом розпоряджатися засобами і ресурсами, умінню цінувати свій час — усе це замість того, щоб пити батьківську кров і викачувати їх гроші.

Що цьому заважає?

  • Загальноприйняті поняття, як треба жити
  • Переконання, що в школі треба учити уроки
  • Нестача часу у батьків
  • Батьки не уміють самі вісті бізнес і тому не можуть навчити своїх дітей

Що з цим робити? За пунктами:

  • Послати подальше суспільство з їх засадами. Якби більшість була правою, то багатих людей було б 95%, а не 5%.
  • Послати подальше освітню систему. Є одне питання, на яке мені ніхто не може відповісти виразно: «Навіщо мені йти вчитися в університет, якщо мені не потрібна робота? Що, якщо я хочу наймати людей на роботу»?. Вийшли два питання, ну та гаразд. Згадаємо такі прізвища: Гейтс, Джобс, Цукерберг. Загугліть, що у них загального.
  • Час можна знайти, для тих, хто його шукає. Можна виключити: телевізор, нескінченні розмови по телефону з подругами, попивання пивця з друзями після роботи і так далі. Чи можна стати такою людиною, у якої досить часу(шануйте хоч би «4 х годинний робочий тиждень»).
  • Мені здається отримання навичок, які будуть життєво важливі в майбутньому дитини, — сильний аргумент для того, щоб підняти свою дупу і побороти страх навчиться чомусь новому(під новим я маю на увазі веденню бізнесу). Можна засунути глибоко свою гординю, визнати, що ви з вашою дитиною нарівні в плані навичок ведення справ, і почати вчитися разом з ним. Це ж круто! Замість телека (для мами з татом) і нудних задачок(для дитини) захоплюючий світ бізнесу (нехай навіть на коліні і зовсім крихітного) для усієї сім'ї) І так, я знаю, що усе це звучить як утопія.

І пам'ятаєте: допомагаючи дітям, а не роблячи «ведмедячу послугу» ви піклуєтеся і про себе. Адже досить згадати, хто піклуватиметься про вас, коли ви не зможете потурбується про себе самі. І від того на скільки у них це добре виходитиме, залежить ваш добробут.


Смотрите также:

Очень стильные и самые новые Iphone 5. На сайте itmag.com.ua можна узнать какая цена даного девайса. Iphone 5 - лучше, быстрее, красивее, всех других телефонов. Покупайте только Iphone 5 и Вы не пожалеете. 

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації