Оселя

Секрети створення романтичного інтер'єру в спальні

Для того щоб в спальні панувала романтична атмосфера, знадобиться додати певні деталі в інтер'єр. Це місце повинно бути затишним і викликати тільки приємні емоції, адже спальня - для відпочинку і насолоди.

Мітки: 

Переродження старого дивана

Старий диван

Диван у всій квартирі є такими меблями, яка піддається експлуатації частіше решті. Тому такий предмет швидко приходить в не дуже пріглядний вид, що вимагає негайного вирішення виниклої проблеми.

Нічні штори в інтер'єрі спальні

Для міцного, а головне, здорового сну, необхідно спати в темній кімнаті. Тому в спальні повинні знаходитися на вікнах спеціальні нічні штори, які дозволять захиститися навіть від сонячних променів, якщо хочеться подрімати вдень.

Мітки: 

Елітні меблі прикрасять вітальню

Елітні меблі прикрасять вітальню

Багатьом здається, що красиво і затишно оформити вітальню неможливо без втручання професіоналів. Однак, якщо вибрати правильні елементи декору та меблі, то будь-яка господиня може надати вітальні оригінальний інтер'єр самостійно. Тут найголовніше дотримуватися основних правил.

Мітки: 

Облаштування садової ділянки

Незважаючи на те, що ваша дача може виявитися зовсім не вселяють розмірів, але облагородити дачну ділянку хочеться завжди, та щоб було це зі смаком і зручністю.

З цією метою застосовується і ландшафтний дизайн, і підключаються для створення краси просто дуже вмілі ручки.

Мітки: 

Домашній затишок в простих речах

Домашній затишок в простих речах

Свій власний домашній куточок повинен бути облаштований з повним комфортом, щоб створювати теплу затишну атмосферу для домочадців. Адже саме домашність дозволяє отримати нові сили і заряд енергії для розвитку і руху.

Мітки: 

Особистий кабінет на заскленому балконі

Особистий кабінет на заскленому балконі

Для сучасної людини робота на дому стала звичною справою. Часто можна зустріти оптимістичних молодих і творчих людей, які творять свої проекти в стінах власного будинку. Для цього не завжди просто використовувати свою кімнату. Необхідно для робочої обстановки оформити кабінет.

Мітки: 

Меблі у вітальню

Для того щоб ваша вітальня кімната відрізнялася комфортом і свіжістю дизайнерських ідей, необхідно правильно поєднувати меблі, тканини і декоративні елементи. У вдалою композиції даних предметів вдається отримати гармонійну обстановку.

Мітки: 

Збільшуємо простір в невеликій спальні

Більшості людей доводиться стикатися з оптимізацією простору в невеликих кімнатах. В одному випадку достатньо позбутися лише від непотрібних речей, а що робити з маленької спальної, де каменем спотикання стає ліжко?

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - Оселя