Весільний наряд

Весільна мода - стиль урочистих суконь

Весільна мода - стиль урочистих суконь

Сучасній нареченій відшукати плаття своєї мрії однаково просто, як і нелегко. З одного боку різноманітність моделей, напрямів і фасонів дають дівчині можливість вибрати наряд до вподоби. З іншого боку така велика кількість стилів і варіантів весільних суконь змушує наречену розгубитися у своєму виборі.

Різний весільний манікюр

Різний весільний манікюр

Напередодні весільного торжества наречена продумує свій образ до дрібниць. Протягом кількох останніх років нігтики стали важливою частиною кожного весільного образу, на яку приділяється велика увага при підготовці до торжества.

Мітки: 

Незвичайні сукні для наречених

Незвичайні плаття для наречених

Коли дівчина стоїть на порозі заміжжя, вона мріє приміряти на себе саме таке плаття, яке вже не один раз приміряла на себе у своїх фантазіях. Цей важливий день повинен бути для дівчини незабутнім в першу чергу своїм приголомшливим вбранням.

Мітки: 

Нижня білизна для нареченої - вибір комплекту під сукню

Нижня білизна для нареченої - вибір комплекту під сукнюКрасиве нижню білизну додає жінці беззастережної впевненості в собі. Вибір нижньої білизни - це один з найулюбленіших жіночих занять.

Мітки: 

Правила весільного макіяжу для нареченої

Правила весільного макіяжу для нареченоїЦей довгоочікуваний момент у житті жінки настає несподівано, коли вона отримує пропозицію руки і серця.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - Весільний наряд