Про свята...

Як організувати маленьке весілля?

​Є люди, які вважають, що маленьке весілля - це весілля з кількістю гостей близько ста осіб або трохи менше. Критерії у кожного свої, і деякі пари вважають за краще затишну маленьку весілля з кількістю запрошених не більше п'ятдесяти.

Нужна ли живая елка на Новый Год?

Накануне очередного Нового года предлагаем всем определиться - так уж нужна Вам живая елка для украшения своей новогодней и рождественской дома.

Мітки: 

Хід Конем або другий День народження

Хід Конем або другий День народження«На жаль, День Народження тільки раз в році», - співав крокодил Гена в улюбленому радянському мультику. І, дійсно, чому такий чудовий свято буває так рідко - всього лише один раз за цілий рік!

Мітки: 

Ідеї ​​для оригінальної літнього весілля

Для кожної молодої пари, яка вирішила вступити в офіційний шлюб, весілля є однією з найурочистіших днів в їхньому житті. І обов'язково хочеться, щоб дане торжество мало свою відмінну особливість.

Мітки: 

Бонбоньєрки на весіллі - приємний сюрприз гостям

Отримувати подарунки завжди приємно, нехай навіть найскромніші і незначні. Запрошені гості ніколи не приходять на весілля з порожніми руками, і щоб їх віддячити, прийшла традиція готувати для гостей відповідну подяку.

Мітки: 

Свято для донечки: як провести цікавий день народження?

Порадувати свою доньку гарним подарунком хоче кожна приблизна мама. Але святкування Дня Народження - це не тільки незабутній на все життя подарунок, а й організація самого заходу.

Як зробити цей особливий день і незабутнім для вашої дочки ви зможете прочитати в наших радах. Також ми пропонуємо кілька цікавих оригінальних ідей для дитячого свята.

Мітки: 

Зимове весілля - оформлення та рекомендації

 

Ті, хто по-справжньому знає, що зимове весілля може виявитися ефектніше літньої або весняної, вибирають саме цю пору року. Все буде залежати від того, наскільки грамотно буде продумано все оформлення та кожна дрібниця організації торжества.

Мітки: 

Незвичайні весільні букети з живих квітів

Весільний букет є тією деталлю образу, яка здатна підкреслити всю красу наряду і нареченої. Це невід'ємний елемент урочистості, без якого і весілля немислиме.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - Про свята...