Подарунки на весілля

Недорогі подарунки для молодят

Одним з найбільш незабутніх подій для молодих є весілля. Зворушливий, романтичний і веселе свято відкривають нові двері в сімейне життя. Закохані з особливим трепетом ставляться до цього, повного радісних емоцій свята - свята солодких поцілунків і теплих обіймів. Дівчата, які мріють з дитинства про пишну і гарне весілля, виявляються в найкрасивішому білій сукні перед коханим чоловіком і гостями

Мітки: 

Подарунок нареченому від нареченої, щоб свято було незабутній

На весіллі прийнято дарувати подарунки і, найчастіше, це подарунки від гостей молодятам. Але чому новоспеченим чоловікові і дружині не підготувати сюрпризи один для одного? Момент обміну подарунками на весільному торжестві може стати однією з найбільш пам'ятних і зворушливих сцен.

Мітки: 

Подарунок на порцелянове весілля - вибираємо разом з вами

Двадцять років! Красива дата і досить великий період життя - діти встигли подорослішати, кар'єра склалася, побут облаштований, а подружжя ще активні і сповнені енергії. Чудове час! Як і що подарувати на порцелянове весілля, щоб підкреслити початок другої молодості для міцного союзу двох закоханих людей?

Мітки: 

Що подарувати на чавунне весілля і не залишитися незрозумілим?

Ах, як просто було перші п'ять років! Льон і ситець, папір і шкіра, універсальне дерево - вибір презентів величезний! Але чавун ... Символічно, звичайно - відносини стали міцнішими, минула небезпека згоріти в полум'ї дрібних сварок або розкиснути від сліз через дрібниці. Але що подарувати на чавунне весілля, щоб порадувати винуватців торжества, а не тільки дотримати традиції?

Мітки: 

Подарунок на шкіряну весілля - поради та приклади

 

Трирічний ювілей подружніх відносин не випадково порівнюють зі шкірою. Шкіра куди міцніше ситцю або паперу. Вона еластична, може приймати самі різні форми, витримує пекучі промені сонця, ріки води і тріскучі морози. Але тільки якщо за нею дбайливо доглядати. Що подарувати на шкіряну весілля, щоб підкреслити значимість невеликий, але особливо дати?

Мітки: 

Що подарувати на золоте весілля своїм близьким?

П'ятдесят років разом ... Півстоліття! Про такому величезному періоді шлюбу навіть думати без захоплення не виходить! Вибираючи, що подарувати на золоте весілля, губишся в сумнівах. Скільки перешкод подолали ці люди, скільки радощів розділили, скільки хвилювань було в житті, однієї на двох. ... Чи існує презент, який був би гідний такого приводу?

Подарунок на перлову весілля - кілька оригінальних ідей

Тривалий щасливий шлюб недарма порівнюють з перлами. Спочатку це крихітна піщинка, а через тридцять років - сяюча багатошарове намисто, всередині якої не тільки радості, а й труднощі, подолані завдяки єдності та любові.

Мітки: 

Подарунки для молодят

Отримавши на весілля запрошення, першим ділом проскакує думка про те, що подарувати молодятам в цей знаменний день. На розум починають відразу приходити суцільні банальності: набір посуду, чайний сервіз, постільна білизна.

Мітки: 

Шкідливі поради: підбираємо жахливий подарунок на весілля

Шкідливі поради: підбираємо жахливий подарунок на весілля

Познайомтеся з нашими шкідливими порадами з підбору подарунків молодятам на весілля і чиніть строго навпаки.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - Подарунки на весілля