Подарунки для колег

Що можна подарувати класному керівнику

Класний керівник - як друга мама, дбайливо і строго виховує наших дітей в школі. Він більше, ніж учитель. Він допомагає нашим дітям гідно долати життєві труднощі. Часом, спілкування учнів з класним керівником не офіційна, а дружнє, легке і довірче. Тому на будь-яке свято хочеться йому піднести подарунок, зігріваючий душу і серце.

Мітки: 

Що можна подарувати менеджеру

Професія менеджера в наш час дуже популярна. Тому питанням, що подарувати менеджеру задаються багато. Дана спеціальність вимагає від людини цілеспрямованості, пошуку оригінальних ідей і повної віддачі роботі. Тому й подарунок менеджеру повинен бути креативним, підкреслювати ділові якості обдаровуваного. Постарайтеся підходити до вибору презенту обдумано, щоб піднесений подарунок викликав інтере

Мітки: 

Що подарувати колегам на 8 березня

На 8 Березня жінки чекають уваги, подарунків і привітань не лише від рідних і близьких людей, а й від своїх колег по роботі.

Мітки: 

Подарунок вчителю на день народження: збірник оригінальних ідей

Діти проводять в школі багато часу, і цілком природно, що з деякими вчителями у учнів складаються теплі і душевні відносини. Близьких людей приємно радувати привітаннями в святкові дні, тому може виникнути питання, який можна зробити подарунок вчителю на день народження?

Вибір подарунка для чоловіка - оригінальні варіанти

Дуже складно придумувати щороку подарунки для людини, з яким живеш не один рік під одним дахом. Але що робити, якщо все ж хочеться приємно здивувати свого чоловіка, зробивши йому незвичайний, але значимий подарунок?

 

Мітки: 

Подарунки для офіційної особи

Коли мова заходить про свята і подарунки, багато хто не може збагнути, що ж подарувати своєму братові, матері, бабусі або подруги. Але, як виявляється, це не біда, адже близькі люди завжди зрозуміють і приймуть, та й про їхні вподобання та бажаннях найчастіше відомо.

Мітки: 

Букет для директора - правила вибору

Кожна людина має свого безпосереднього начальника, у якого раз на рік, як і у всіх людей, день народження. І в цьому випадку обов'язково в знак поваги повинен бути подарований квітковий букет, але яким він повинен бути для директора?

Мітки: 

Подарунки студентам до дня знань​

Перший день вересня асоціюється у всіх з настанням дощів і важких навчальних буднів, до яких так складно приступати після довгих літніх канікул. Це новий крок до майбутнього, час змін та нових починань.

Мітки: 

Що подарувати кафедрі на випускний?

Що подарувати кафедрі на випускний?Отримання диплому - це сумний і в той же час радісний момент. Студенти прощаються з університетом, з яким пов'язано стільки приємних моментів.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - Подарунки для колег