Мода та краса

Секрети бюджетного гардеробу - виглядай дорого

Для того щоб не відставати від моди і виглядати на всі 100%, не обов'язково одягатися тільки в дорогі бренди, які, до речі, і не кожен зможе собі дозволити. Цілком красиво, зі смаком і дорого можна одягнутися і відвідавши мас-маркет.

Мітки: 

Збережіть зачіску під шапкою

Коли настають холоди, хочеться вуха і голову заховати м'яку шапку, в якій буде тепло. Але багато жінок жертвують своїм здоров'ям, бо не знають, як зберегти свою зачіску під шапкою.

Мітки: 

Що таїться в жіночій сумочці

Що таїться в жіночій сумочці

У жіночому гардеробі є такі аксесуари, без яких її просто неможливо уявити. Сумка є головним предметом, супроводжуючий даму практично скрізь. Адже складно уявити собі леді, яка вийшла на прогулянку з пакетом, зібравши в ньому все необхідне.

Мітки: 

Підготовка шкіри до пляжного відпочинку

Підготовка шкіри до пляжного відпочинку

Після затяжних мерзлякуватих днів, сльоти та поганої погоди, коли немає сонця, але так хочеться тепла, настає довгоочікуваний літній сезон. Він провіщає відпустки і відпочинок на морському узбережжі під палючими сонячними променями.

Мітки: 

Модний одяг для створення образу

Модний одяг для створення образу

Мода - штука непостійна, примхлива і мінлива. Коли вона з'явилася на світ, зараз уже й не пригадаєш.

Але ясно одне: це сталося тоді, коли люди відчули необхідність змінити усталені традиції, які вимагали від костюма лише зручності і функціональності, стали прикрашати свій одяг новими цікавими деталями, іноді дуже непрактичними і вигадливими.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - Мода та краса