Який подарунок подарувати дитині на 2 роки

День народження - чудове свято! Пам'ятаєте, з яким нетерпінням ви чекали його в дитинстві? Гості, привітання, весела музика, святковий стіл, і найголовніше - подарунки! Яке ж свято без них?

Діти чекають подарунки, а дорослі намагаються вирішити проблему - що подарувати. Кому-то легко її вирішити, а деякі витрачають багато часу на вибір подарунка, і все ніяк не можуть визначитися.

У цій статті ми підготували добірку чудових ідей подарунків для діточок 2-річного віку.

Фарби для малювання пальчиками

Фото пальчикових фарб

Дітлахи цього віку допитливі. І напевно малюкові сподобається вмочати пальчик у фарбу і залишати на папері різнокольорові сліди. Навіть, якщо він захоче спробувати фарбу на смак, то нічого страшного не станеться, тому що фарби для малювання пальчиками нешкідливі. Ними можна малювати скрізь: на своїй або маминої шкірі, на стінках ванною при купанні, на вікні, на холодильнику. Великий простір для творчості! Такий подарунок принесе радість малюкові і активізує його інтелектуальний розвиток.

Також багато чого можна вибрати в якості подарунка, в інтернет-магазині дитячого одягу http://baby-dream.kiev.ua/.

Дитячі музичні інструменти

Фото набору дитячих музичних інструментів

Звуки навколишнього світу викликають у малюків інтерес. А коли вони чують звучання музичних інструментів, то їх радість величезна. Подаруйте дитині дзвіночки, ксилофон, маракаси або барабан, і він із задоволенням буде грати на них. Хто знає, може в майбутньому з нього виросте відомий музикант?

Продовження на наступній сторінці

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації