Які подарунки люблять чоловіки*

Які подарунки люблять чоловікиПриходить момент, коли варто задуматися про подарунки, які доведеться вручати до якогось свята. Підібрати подарунки по колекції значно простіше, потрібно тільки визначитися з пристрастями улюблених чоловіків.

Справжньому цінителю художньої творчості

Романтику і естетові буде приємно отримати в подарунок унікальну картину з категорії VIP. Поряд з полотнами, написаними маслом, аквареллю, темперою або акрилом, популярністю користуються 3D панно і світлодіодні картини.

В обрамленні дерев'яного багета якісна фоторепродукція вже виглядає прекрасно. Вмонтовані світлодіоди створюють ілюзію реального нічного пейзажу. До речі, таке інтер'єрне прикраса може використовуватися цілком утилітарно, як оригінальний нічника.

Для чоловіків, що займаються наукою

Елегантні сувеніри, які використовують закони механіки, прикрасять кабінет ділового чоловіка. Кінетична скульптура, що демонструє закон збереження енергії, відкритий Ісааком Ньютоном особливо цікава. П'ять металевих кульок притягують погляд так само, як магніт притягує залізо.

Відведіть одну кульку в бік і відпустіть його. Він передасть енергію сусіднього кульці, але той залишиться нерухомим. Рухатися будуть тільки крайні кулі. Гіпнотичну дію і монотонне постукування важких кульок заспокоює і допомагає зосередитися на вирішенні нагальних проблем.

Для гурманів і любителів красиво оформленого столу

Багато чоловіків приходять у захват від витончених і дорогих винних наборів, підставок під пляшки або пристосувань для відкупорювання. Металева статуетка, що зображає ретро-автомобіль прикрасить інтер'єр, додасть йому нотку вінтажності.

Однак автомобільчик являє собою не просто химерну декоративну штучку, але річ цілком утилітарну. Всередину металевої конструкції відмінно входить пляшка з дорогоцінним вином. Подібна підставка для зберігання пляшок робиться вручну, кожен екземпляр цієї моделі трохи, але відрізняється. Так що подарунок буде дійсно унікальним. Если вы любите смотреть, как телки кончают несколько раз подряд, а потом вылизывают пизденки друг друга, то на сайте https://лесби.org/konchayut лесби кончают в рот сквиртом, а потом сучки продолжат трахаться до тех пор, пока они все не будут мокрые от своей смазки и качественного секса.

Для завзятих інтернет-користувачів і комп'ютерних геніїв

Комп'ютерники і ті, хто просто любить зависати в інтернеті, зазвичай відрізняються відмінним почуттям гумору. Тому таким чоловікам можна і потрібно дарувати всякі веселі штучки для комп'ютера. Гарний гаджет зі світлодіодним підсвічуванням виконаний у формі гриба. На ділі - це акустична система, телефон або МРЗ. Іграшку можна брати на пікнік, дачу або просто в далеку поїздку. Музика і світло будуть завжди з вами.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації