Як відсвяткувати День народження дитини 3 роки. Третій день народження

Як відсвяткувати День народження дитини 3 роки. Третій день народженняТри роки - з одного боку серйозний вік, а з іншого - все ж дитина ще маленький. Якщо є бажання і можливість, Ви можете відсвяткувати третій день народження дитини в дитячому клубі, замовивши клоуна на будинок або організувати все вдома самостійно без вкладення коштів в провідного на замовлення.

Ми пропонуємо Вам ідеї та підказки по самостійній організації свята вдома.

Ідея заходу - день народження дитини 3 роки

Якщо Ви можете виділити достатньо часу на підготовку, подумайте над ідеєю заходу. Тобто будуть не просто зібрані в одному місці діти, ігри та святковий стіл, а всі елементи свята будуть об'єднані між собою. Наприклад, організовуємо не просто день народження дитини на 3 роки, а свято піратів або бал принцес, або поляну звірів і т.д. Дітворі буде цікаво провести час в яскравих костюмах, занурюючись в атмосферу казки. Для цього батькам потрібно просто продумати діалоги казкових персонажів. Тобто не просто говорити «а тепер пограємо в хованки ...», а робити спеціальні підводки. Наприклад, «Все пірати вміє швидко ховатися при необхідності. Дітлахи, а давайте-ка покажемо, наскільки добре ви, наші юні пірати, вмієте ховатися ». Таким чином, будь-яку гру ми вводимо в сценарій в залежності від теми заходу.

Кого кликати на третій день народження дитини

Крім родичів і своїх друзів, обов'язково кличте друзів дитини, навіть якщо Вам не дуже подобаються батьки малюків. Все ж дитина, а не Ви, вибирає собі друзів. В ідеалі розділити заходи з Вашими родичами і однолітками дитини.

На замітку з організації дитячого свята

У 3 роки малюк вже у всю чекає своє свято, тому не полінуйтеся почати підготовку заздалегідь. Потрібно буде прикрасити кімнату, надути кульки, в ідеалі навіть музику підготувати. Буде здорово, якщо протягом дня Ви будете дарувати невеликі подаруночки для підтримки настрою. Тобто крім одного великого, приготуйте і невеликі приємності для малюка, щоб радувати його весь день.

До речі, якщо сезон дозволяє, то з друзями по майданчику захід можна зробити і на вулиці (якщо не хочете кликати в будинок). Невелике частування і кілька проведених ігор - якраз те, що потрібно.

Які ігри та конкурси проводити на день народження дитини в 3 роки? Дізнайтеся тут.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації