Як вибирати подарунки коханим

Як вибирати подарунки коханимЖінки - загадкові істоти, чого вони хочуть, зрозуміти звичайному чоловікові неможливо. І деякі з чоловіків це вже підозрюють. Щоб перевірити всі свої підозри і заслужити повагу коханої доводиться висувати гіпотези і експериментальними дослідженнями їх доводити або спростовувати.

Після чого - привести себе в належний вигляд і з максимальною романтичністю піднести подарунок. Багатьох турбує питання, що подарувати дівчині в перший місяць стосунків. Це абсолютно не дозвільний інтерес. Від вирішення цього непростого питання напряму залежать подальші відносини в більшості випадків.

Перші думки про подарунок: два критерії

Буде розумно, якщо ви почнете думати про те, що подарувати сподобалася вам панночці з самого першого дня знайомства. Так ви зможете позбавити себе надалі від безлічі проблем. До того ж, існує можливість купити подарунки на рік вперед і видавати їх порціями по заздалегідь продуманої схемою.

Але давайте припустимо, що ви не настільки передбачливі, а дівчина у вас з'явилася раптово, непомітно для вас. І місяць пройшов у спробах розібратися, що ж, власне кажучи, сталося, звідки вона взялася і що з нею робити.

Давайте відразу обмовимося, що підносити подарунок коханій за підсумками першого місяця просто необхідно. Для зручності будемо вважати це одночасно звітом про якість її участі у ваших спільних відносинах і проектом, побажанням на майбутнє. Також обмовимо, що повідомляти таємницю вашого проекту можна. Нехай краще дама щиро вважає, ніби ви романтичний юнак з розвиненим почуттям прекрасного, а не розважливий аналітик.

Детальніше про подарунок

Строго кажучи, це може бути що завгодно. Хтось умудряється кидати до ніг улюбленої «безкрайній Північ», але ми застерігаємо вас від подібного розмаху в перший місяць стосунків. Про це варто замислюватися до кінця другого.

Якщо у вас вже з нею були "дуже" близькі стосунки, ви вже сміло можете придбати нижню білизну для своїї коханої на 13100263-cheshskiy-internet-magazin-nizhnego-belya.

Залежно від типу та інтересів вашої панночки і слід підбирати конкретний зміст подарунка. Після проведеної розвідки боєм, можна впевнено резюмувати підсумки минулого місяця. Чого ви встигли домогтися, що вас порадувало і здивувало, що насторожило і стурбувало? Відповідаючи на ці питання, зосередьтеся на позитивному, якщо, звичайно, в результаті досліджень позитивне знайдеться. Зрештою, адже це ваша кохана, чи не так? Подарунок має підтримати її в позитиві.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації