Як вибрати подарунок хлопцю на 19 років: поради і рекомендації

Хлопець, напевно, став дорослішим, однак, запал юності і властивий молодим максималізм ще не згас. Відповісти на питання, що вибрати в подарунок хлопцю на 19 років, однозначно не можна. Вибір подарунка буде залежати від інтересів іменинника, близькості відносин з ним і, зрозуміло, матеріальних можливостей дарувальника.

Однак всі різновиди подарунків можна поділити на кілька груп. Це можуть бути презенти: Практичні. Речі з цієї групи, як правило, вибирають батьки і близькі родичі іменинника. Прикольні. Дарувати такі подарунки - прерогатива друзів і приятелів; Романтичні. Подібні сюрпризи коханому готує його дівчина. Зрозуміло, цей поділ на групи досить умовно.

По-перше, обраний подарунок може бути одночасно практичним і жартівливим, наприклад, флешка оригінальної форми або футболка з кумедним малюнком і написом.

По-друге, не буде нічого страшного, якщо в подарунок другу буде вирішено купити корисну річ, яка стане в нагоді в господарстві. А хто-небудь з родичів (наприклад, брат), навпаки, вирішить зробити прикольний подарунок. Подарунки практичні Практичний подарунок хлопцю на 19-річчя - це річ, яка потрібна йому в даний момент. А оскільки потрібні можуть бути самі різні речі, то вибір практично необмежений.

Розглянемо найпопулярніші варіанти.

Гроші. Подарунок універсальний, навряд чи знайдеться молода людина, особливо живе самостійно, який відмовиться отримати в подарунок деяку суму. Сертифікати. Сьогодні багато хто замість грошей за краще підносити подарункові сертифікати. У цьому випадку, є гарантія, що подарована сума не розійдеться на різні дрібниці, а піде на покупку необхідної речі. У той же час імениннику залишається свобода вибору.

Мобільний гаджет. Новий смартфон або планшет, швидше за все, доведеться хлопцю за смаком. Але потрібно знати, яку модель він хоче отримати. Однозначно не варто дарувати моделі, які менш функціональні, ніж ті, що у нього вже є. Комп'ютерна техніка. Вибір подарунків з цієї області досить широкий. Не обов'язково купувати новий комп'ютер, можна подарувати щось із комплектуючих.

Наприклад, може бути імениннику потрібен новий монітор? Або він мріє мати принтер для друку фотографій? Побутова техніка. Якщо молода людина живе окремо, то, можливо, йому потрібна побутова техніка - мікрохвильова піч, праска, тостер, кавоварка тощо. Спортивні подарунки. Якщо хлопець захоплений спортом, йому можна подарувати щось із цієї області: складальні гантелі, домашній тренажер, спортивна сумка і ін. Предмети гардеробу. Одяг або взуття - це подарунок, який буде доречний від батьків. Мама може підібрати синові хорошу куртку, теплий светр, який-небудь модний аксесуар.

Подарунки в автомашину. Якщо хлопець водить авто, то йому можна подарувати що-небудь для його транспортного засобу: нові чохли, оплетку на кермо, автомагнітолу, тримач для смартфона, який встановлюється на панель та ін. Якщо автомобілем іменинник поки не обзавівся, але має в розпорядженні мотоцикл або скутер , то подарунки можна підібрати і для цих транспортних засобів. Подарунки, пов'язані з хобі. Друзі, як правило, добре знають, чим захоплюється іменинник, тому варто підібрати презент на день народження, пов'язаний з його хобі.

Меломанові можна подарувати хороші навушники або колонки, книголюбові - електронну книгу, колекціонеру - річ для поповнення колекції. Годинники. Сьогодні знову в моді наручний годинник, тому їх цілком можна придбати в подарунок молодій людині.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації