Вибір подарунка для чоловіка одного

Чоловіки - це унікальні екземпляри, догодити яким з подарунком іноді також складно, як і легко. Вибору кожного сюрпризу, в першу чергу, повинен залежати від його пристрастей. І як кращий друг або подруга ви зобов'язані знати про його захоплення.

Але варто відзначити, що будь-який чоловік буде невимовно радий RC моделі, адже в глибині душі вони залишаються все тими ж дітьми, якими були п'ять, десять чи двадцять років тому. Далі розглянемо варіанти подарунків по категорії захоплень.

Якщо Ваш друг садівник або любить порпатись в огороді, подаруйте йому насіння овочів.

Якщо чоловік спортсмен

Який би вид спорту не волів ваш друг, для нього наступні подарунки виявляться доречними до будь-якого свято - день народження, день Захисника вітчизни або будь-який інший. Це можуть бути різні сертифікати: на стрибок з парашутом, заїзд на автокарі, майстер-класи з якого-небудь виду спорту і т.д. Зверніть увагу при виборі сюрпризу і на речі зі спортивною символікою: м'ячі, пляшки для води, пульсометри і тренажери.

Якщо хлопець невиправний тусовщик

В оточенні кожного знайдеться такий друг, який підбиває всіх на постійний рух, веселощі і тусовки. Для такої людини приємними виявляться подарунки, які стануть незамінними при організації власної вечірки.

Хочете, щоб у вашого друга було все необхідне під рукою? Подаруйте йому всілякі «п'яні» ігри, барменські набори, шейкери або неймовірно популярні охолоджуючі камені для віскі.

Якщо його пристрасть автомобіль

Коли ви впевнені, що ваш друг здатний забути про романтичному побаченні, колупаючись в улюбленій залізної «ластівці», вперед за подарунками.

Автомобілістів порадувати можна різними способами. Наприклад, піднести який-небудь гаджет, який буде працювати від прикурювача. Термокружка чи кумедні обкладинки для документів стануть також приємним сюрпризом для автолюбителя.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації