Вибір подарунків для колег на новий рік

Вибір подарунків для колег до нового рокуВ новорічне свято ніхто не повинен бути обділений увагою і подарунком. В робочому колективі завжди можна налагодити стосунки врученням новорічного презенту. Або так ви можете просто залишити у співробітників про себе хорошу думку.

У разі подарунків для колективу підходять сувеніри на новий рік, які будуть символом вашої шани до співробітника, з яким ви раді працювати плече об плече. Не обов'язково подарунок повинен мати високу ціну, з цим може впоратися і приємна дрібниця.

Подарунки для жіночої половини колективу

Щоб не образити жінок всього колективу, можна зробити презенти для кожної однаковий. Це можуть бути набори солодощів, сувенірні статуетки, м'які іграшки у вигляді тварини майбутнього року.

Для співробітників жінок завжди підійде щось з предметів по догляду за собою. Обрадувати будь-яку жінку можна красивими подарунковими наборами з гелями для душу. Фігурне мило або крем для рук буде не тільки приємним, але і корисним подарунком.

Підійдуть і подарунки, які жінка зможе використовувати в своїй роботі. Всілякі дизайнерські блокноти та записні блокноти або ручки. Для господарства знадобляться різні кухонні предмети, як фартухи, рушники, млини для перцю, сільнички.

А взагалі, жінка дивовижна тим, що завжди зможе знайти, як застосувати будь-яку дрібницю, яку отримає в подарунок.

Подарунки для співробітників чоловіків

Якщо ви упустили час для вибору подарунка, тоді чоловік із задоволенням прийме в честь новорічного свята пляшку непоганого алкоголю. Найвдалішими подарунками для чоловіка буду предмети, які хоча б віддалено натякають на його хобі чи пристрасть.

Багатьох чоловіків захоплює автомобільна тематика, тому, ніколи не прогадаєш з подарунком, в основу якого ляже імена ця тематика. Можна подарувати брелок у вигляді машинки або килимок для мишки, на якій буде зображена модна модель автомобіля.

Якщо продовжити алкогольну тематику, можна колегам піднести в якості новорічного подарунка невеликий похідний набір з фляги і чарочок. Для кращий частини колективу підійдуть попільнички та дизайнерські запальнички. Чоловіки знайдуть цікавим і подарунок у вигляді мініатюрних настільних ігор, типу шахи або нарди.

При виборі подарунка для колективу, головне орієнтуватися на вік співробітників і їх почуття гумору. Тому що не кожен зможе адекватно прийняти жартівливий новорічний подарунок. Тому потрібно знайти золоту середину. Безпрограшними варіантами завжди залишається алкоголь та солодощі.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації