Вибір елітних подарунків для чоловіків*

Вибір елітних подарунків для чоловіківЕлітні подарунки завжди відрізняються в першу чергу своєю ексклюзивністю, унікальністю і дорожнечею. Однак, незважаючи на весь багатий асортимент, який пропонують магазини сувенірів і подарунків, навіть серед «мажорних» речей є над чим подумати.

Звичайно, якщо ваш знайомий чоловік, будь він другом або співробітником по роботі, обожнює і цінує неповторність і різноманітність кавових ароматів, тоді обрана колекції меленої кави стане прекрасним подарунком, що підкреслює його гурманські переваги.

Що можна подарувати?

Вибір подарунка залежить від статусу одержувача. Слід чітко робити розмежування між елітними подарунками офіційного характеру та особистого. Для директора фірми або високопоставленого офісного особи можуть підійти ексклюзивні канцелярські приналежності: Картхолдер, прес-пап'є, ключниці чи письмові набори.

Якщо адресат подарунка чоловік курить, тоді попільничка ручної роботи, портсигар з гравіюванням або машинка для обрізання сигар тільки підкреслять його статус. Причому кожен з подарованих елементів можна залишити на столі свого офісу, а вони в свою чергу будуть нагадувати про людину, яка подарувала подарунок.

Серед статусних чоловіків, зустрічаються люди з відмінним почуттям гумору, тому можна спеціально для нього замовити іменну медаль і кубок за певні заслуги, що приємно порадує і обов'язково змусить посміхнутися одержувача.

Захоплюються високими технологіями, можна здивувати клавіатурою з індивідуальним художнім оформленням або новітнім гаджетом з самої останньої серії у своєму роді. Музичний центр, стилізований під ретро-шарманку або патефон стане справжнім надбанням офісного кабінету і додасть загальному інтер'єру старовинного шарму. sexedate.ch

Не річ, але відчуття

Є подарунки, мета яких полягає в тому, щоб привнести в життя людини нових відчуттів, доповнити повсякденне життя барвистими емоціями і спогадами.

Сьогодні деякі фірми готові запропонувати унікальну можливість втілити в реальність, можливо, всю мрію життя людини, на яку ніяк не вистачало часу, і не доходили руки, запропонувавши спеціальні сертифікати.

Це всілякі унікальні польоти на особистому літаку в найдальші й незвідані куточки світу, традиційна полювання на велику дичину разом з хортами, і навіть стрибок з парашутом з кабіни сучасного винищувача. Це, мабуть, для цінителів, буде найбільш ексклюзивним і неповторним подарунком.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації