Весільні аксесуари для нареченого

Весільні аксесуари для нареченогоВсі акцентують при підготовці до весілля особливу увагу на образі нареченої. Але наречений, щоб доповнити образ своєї жінки, повинен виглядати не менш привабливо і успішно. Весільний стиль може бути успішно доданий аксесуарами.

Щоб вручати в знак подяки гостям бонбоньєрки і відчувати свій неповторний шик, наречений зобов'язаний бути з бутоньєркою і в краватці, а може навіть метелику. Аксесуари - це останній штрих у весільному вбранні чоловіків.

Иностранные женихи можуть вдяатися по-різному, але всерівно намагаються дотримуватись традицій.

Незамінний весільний атрибут в костюмі нареченого

Без цього аксесуара, як і наречена без букета, образ нареченого не буде виглядати повноцінно. Це квіткова композиція або окремий бутон, який кріпитися до піджака з лівого боку. Бутоньєрка завжди йде в тон і стиль весільного букета нареченої. І цей аксесуар вибирає нареченому його майбутня дружина.

Краватка

Сьогодні як різновид краватки женихи використовую шийну хустку або метелика. Кожен з цих аксесуарів можна вдало підібрати як для класичного костюма, так і для фрака або смокінга. Краватка може стати цікавим акцентом, якщо він буде яскравим і оригінальним. А ось метелик завжди буде виглядати нестандартно й урочисто, навіть у непомітному виконанні.

Ремінь

Здавалося б, що цей предмет практично непомітний, але так необхідний. Тому підбирати його необхідно в поєднанні з фактурою і кольором ремінця годин. Якщо ви не одягаєте на весілля годинник, тоді ваш ремінь повинен підходити до взуття: темно-коричневий пояс під коричневі або чорні туфлі. Для світлої взуття підбирається колір ременя на тон світліше.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації