Варіанти подарунків хлопчикові на 5 років

Як відомо, діти ростуть дуже швидко. Пропорційно стрімкого фізичного росту, змінюються уподобання та вимоги дитини до своїх іграшок. Хлопчаки відрізняються особливою допитливістю розуму і схильністю до дослідження всього видимого і прихованого від їхніх очей.

Щоб знайти ідеальний подарунок хлопчикові на 5 років, не обов'язково обходити всі магазини в окрузі, достатньо розуміти, що йому цікаво в цьому віці.

Рухливі ігри

Енергія хлюпає через край і її буквально нікуди дівати? Щоб допомогти коханому проказнику активно розвиватися, купіть йому що-небудь з цього списку, і ви не прогадаєте:

 • велосипед, самокат, сноуборд або скейтборд, боксерські рукавички, турнік або спортивна стінка - для майбутнього чемпіона;
 • танцювальний килимок, міні-футбол, настільний аерохокей - ігри допоможуть активно проводити час разом з друзями та всією родиною.

Навчальні та розвиваючі ігри

Кипучий розум вимагає відповідей на питання. Допоможіть дитині втамувати тягу до знань, а вибір на сьогоднішній день обширний:

 • набори, які допомагають стати на час юним науковцям - фізиком, хіміком, математиком - благо таких зараз велика кількість;
 • мікроскоп, телескоп - дозволять побачити світ у мініатюрі і в космічному масштабі;
 • фирменная детская одежда kids-rich.com
 • різні загадки і головоломки, розвиваючі логіку.

Конструктори

Перебуваючи в роздумах про те, що подарувати хлопчикові на 5 років, ви, безсумнівно, першим ділом згадайте про конструкторів. Це самий улюблений вид проведення часу для хлопчаків п'ятирічного віку.

Конструктор конструктору - різниця. Всім так добре знайомий Лего - не єдиний варіант, хоча він дійсно вартий уваги і любимо мільйонами хлопчаків у всьому світі. Конструктори бувають, наприклад, електронними. Це відмінний подарунок батька синові - разом можна зібрати різні схеми, що дозволяють дізнатися, як влаштовані електронні прилади всередині.

Розвиток творчих здібностей

Колись вважалося, що логічне мислення - відмітна особливість хлопчиків, а творчість - прерогатива дівчаток. Сьогодні таке суворе поділ - застаріле явище. Щоб допомогти вашій дитині розвиватися всебічно, зверніть увагу на такі варіанти, як:

 • набір пластиліну зі спеціальними шаблонами;
 • набір термомозаЇка - за допомогою праски зібрана картинка отримує довге життя;
 • набір для виготовлення мила своїми руками;
 • набір для створення об'ємних барельєфів - зліпіть рамку для фотографій або запропоновані фігурки з гіпсу;
 • набір для створення картин з кольорового піску.

Якщо ж, хлопчик проявляє акторські здібності, можна допомогти йому їх розвинути. Набір фокусника - відмінний вибір, з його допомогою юний чарівник зможе блиснути талантом у сімейному колі. Або так популярні сьогодні ляльки на руку - можна з їх допомогою розіграти цілу виставу, підключивши до нього всю сім'ю.

Музичні інструменти - синтезатор або електрогітара - дозволяють відчути себе справжнім музикантом. Або це може бути диск караоке з улюбленими дитячими піснями. Хто знає, може у вас росте майбутній співак?

Тематичні іграшки

Які мультфільми дивиться дитина? Які мультперсонажі викликають у нього захват? Подаруйте йому свого власного Спанчбоба або Спайдермена. У залік підуть будь-які предмети з геройською атрибутикою. А якщо попереду дитячий ранок - що може бути краще костюма, який дозволить стати хлопчикові улюбленим персонажем?

Радіокеровані іграшки

Це справжня пристрасть хлопчаків багатьох віків. Електрична залізниця, радіокерований вертоліт або машинка - подарунок, який точно сподобається вашому шибеникові.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації