Сучасні подарунки або коли можна дарувати подарункові сертифікати?

Сучасні подарунки або коли можна дарувати подарункові сертифікати?Незважаючи на панівний криза, свят і подарункам це аж ніяк не заважає. Згідно з інформацією спеціальних агентств, люди як витрачалися на сувеніри та святкування урочистостей, так і продовжують витрачатися. Тим не менш, сьогодні досить гостро стоїть питання щодо того, що ж подарувати. Зрозуміло, в якості подарунка можна піднести річ, гроші або, що найбільш універсально - подарунковий сертифікат. Знову ж таки, повертаючись до досліджень, люди витрачають саме на подарунки практично половину тих коштів, які готові виділити на торжество в цілому.

Враховуючи економічну ситуацію, та й то, що оптимальний подарунок вибрати не так-то просто, багато хто воліє отримувати в дар або готівку, або ж подарункові сертифікати. Хоча якраз дарувати гроші готові лише 20% опитаних. Такий стан справ зумовлений кількома чинниками. По-перше, досі існують певні умовності, які, слідуючи етикету, не передбачають дарування грошей. По-друге, не всі досконально розбираються в тому, які можливості надають подарункові сертифікати. Тому в цій статті ми поговоримо про універсальний подарунку - символі сучасності - сертифікаті.

Що це таке? Подарункові сертифікати можуть виглядати у вигляді звичайного картонного формуляра, або ж бути схожим з пластиковими платіжними картами, маючи на одній зі своїх сторін магнітну смужку. У кожному разі, такий подарунок дозволяє його власникові придбати товар на певну суму в конкретному магазині чи торгової мережі. Крім того, останнім часом збільшився попит на подарункові сертифікати, які дають право на отримання послуг, а не товарів. Авансова оплата послуг або товарів здійснюється в момент придбання сертифіката дарувальником, а його одержувач може насолоджуватися, не думаючи про вартість.

На відміну від подарованих купюр, які легко витратити де завгодно, використовувати подарунковий сертифікат можна тільки там, де він був придбаний. В якості подарункового сертифіката іноді виступає клубна карта або абонемент певного терміну дії. Це може бути сертифікат на відвідування студії засмаги або салону краси. Сертифікат вилучатиметься, коли його баланс обнулиться, тобто будуть надані всі послуги на певну суму.

Також доречно зробити подарунок у вигляді подарункового сертифікату на розваги. Наприклад, можна зробити приємне імениннику, і подарувати гру в боулінг на кілька годин в хорошій компанії. Якщо ж отримувач сього подарунка воліє робити покупки і захоплюється шопінгом, то чудова можливість подарувати їй такий сертифікат на покупку в мережі магазинів по всій країні.

У яких випадках буде доречний такий подарунок?

Сертифікат в подарунок можна підносити практично з будь-якого приводу.

  • Це прекрасний весільний подарунок, що дозволяє молодятам самим підібрати потрібну і вподобану побутову техніку, меблі та ін
  • А також сертифікат у весільний салон може бути подарований нареченій, щоб вона вибрала собі самий шикарний наряд, не піклуючись про його вартість.
  • Крім того, таким подарунком можна порадувати кохану жінку, яка обожнює шопінг.
  • Його найкраще піднести мамі, щоб не травмувати її психіку цінами на послуги в спа-салоні, масажному кабінеті або фітнес-клубі.
  • І для шефа можна підібрати відмінний сертифікат або клубну карту, які будуть відповідати його захопленням.
  • Друга спортсмена порадує такий абонемент на відвідування спортзалу.
  • Це оптимальний подарунок батькам новонародженого, який забезпечить впевненість, що подаровані кошти підуть саме на потреби малюка.
  • А також безпосередньо маленькому іменинникові, якщо це сертифікат на розважальний центр.
  • Подруга завжди зможе вибрати собі щось до смаку в магазині косметики - таким чином, ви зробите найкращий подарунок!
  • А ще подібний презент можна піднести в подяку за надані послуги, коли дарувати шампанське і цукерки непристойно, а гроші - небезпечно.

Переваги і недоліки подарункових сертифікатів

Що стосується терміну дії подарункових сертифікатів, то вони бувають двох видів. Найбільш поширені такі, якими можна скористатися тільки один раз при оплаті товару або послуги. Якщо ж сума покупки буде перевищувати передплачений номінал сертифіката, то решту суми доведеться доплатити окремо. Коли ж витрачена сума менше, ніж передплачений за сертифікатом, залишок просто-напросто "згорить". Інші мережі магазинів дозволяють розплачуватися подарунковим сертифікатом протягом року, наприклад, з моменту його активації. Номінал буде витрачатися поступово.

До недоліків подарункових сертифікатів можна віднести те, що на його власника не поширюються різні дисконтні акції. Те ж саме може стосуватися накопичувальних карт. Серед іншого, варто відзначити, що на їх поверхні часто вказується оплачений номінал, що згідно з традиціями, не зовсім приймається. Зате відразу на обличчя щедрість дарувальника! Якщо ж отриманий за сертифікатом товар необхідно буде повернути, то за нього будуть виплачені готівку.

А щоб максимально ефективно використовувати кошти на сертифікатах, можна вдаватися до такого способу, як дарування не одного великого, а кількох сертифікатів дрібного номіналу.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації