Створення подарунків своїми руками

Створення подарунків своїми рукамиДавно стали модними речі, які зроблені своїми руками. Вони набувають все більшу цінність, адже ці предмети передають людині якесь послання. Подарунки, в які вкладено ручна праця завжди роблять його особливим: він призначений тільки цій людині.

Неважко буде зробити, щось гарненьке з шаров из пенопласта, наприклад сніговичка чи якусь композицію.

Створюючи черговий фотоколаж з фото або вишиваючи портрет бісером, ми вкладаємо всі свої позитивні емоції в цю роботу. І тоді людина здатна прийняти їх разом з подарунком, який їх в себе ввібрав. Якщо ви ставитеся до тих людей, які люблять створювати ручні роботи в якості подарунків, тоді кілька ідей для вас.

Серце з фотографій в 3D форматі

Вже стало не так модно дарувати рамки для фотографій або звичайні альбоми, в яких можна зберігати пам'ять в картинках. Але, тим не менше, люди завжди прихильні до подарунків, в яких присутні фотографії, особливо, якщо це пам'ятні моменти вашого спільного життя з одним або коханою людиною.

Завжди можна звичайний формат перетворити на щось оригінальне. Можна зробити незвичайну рамку-фотоальбом з об'ємним серцем. Для початку потрібно підготувати гарний шаблон серця, по якому будуть вирізатися далі потрібні фотографії.

Вся конструкція склеюється, а саме серце з фотографіями можна помістити на картонну коробку від цукерок. Вийде своєрідна рамочка-фотоальбом.

Колаж з фотографій на буквах

Такий подарунок буде завжди прикрашати кімнату іменинника. Її можна повісити на стіну, поставити на стіл або підвіконня і вона стане відмінним елементом декору. Для цього знадобитися зовсім небагато зусиль.

Підберіть фотографії, які будуть розміщуватися на букві. Потім зробіть своїми руками і щільного картону першу літеру імені свого друга. Можна використовувати різні матеріали для виготовлення літери, наприклад, вирізати її з шматка пінопласту.

Після готову букву обклеїти приготованими фотографіями. Можна попросити у родичів дитячі фотографії, які зазвичай завжди заховані від сторонніх очей. Тепер кожен зможе помилуватися моментами дитинства вашого друга в унікальному форматі.

Вічно-квітучі живі квіти

До дня народження можна зробити незвичайний букет, який і стане вашим головним подарунком. Всі ми любимо красу навколо себе, але зберегти довго звичайний букет квітів не виходить. Максимум тиждень він зможе нас порадувати.

А ось зроблений своїми руками вічно-квітучий букет цілком реально. Все що знадобитися для подарунка - це посудину з кришкою, улюблені квіти іменинника і вода з гліцерином. Кип'ячена вода змішується з гліцерином 3: 1. Квіти заздалегідь потрібно підготувати, видаливши з них максимально пилок і тонкий верхній шар квіткового покриву. Створюєте букет, відправляєте в ємність і заливаєте рідиною, щільно закривши його під кришку.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації