Що подарувати зятю на День народження або весілля?

Що подарувати зятю на День народження або весілля?Питання, що подарувати зятю, рано чи пізно обов'язково стане перед вами, якщо у вас є доросла дочка. Звичайно, вам хотілося б зробити подарунок для зятя таким, щоб він і йому сподобався, і дочка вашу порадував. Тому давайте почнемо розглядати подарунки для зятя і почнемо з подаруночків, так сказати з натяком.

Подарунки для стимулу

У разі, якщо вам щось не подобається у вашому зяті, то за допомогою певного подарунка ви зможете підштовхнути його до яких або дій. Але, до вибору стимулюючого подарунка потрібно підходити творчо. Наприклад, якщо ваш зять регулярно спізнюється, посилаючись на те, що у нього або ні годин, або вони не правильно показують час, то відмінним рішенням буде подарунок у вигляді нових, якісних годин з високою точністю механізму. Але, постарайтеся вибрати красиву і модну модель, щоб ваш зять обов'язково їх носив. Таким подарунком ви вб'єте відразу двох зайців, ваш зять отримає стильну і модну річ, але при цьому він більше не буде спізнюватися, пояснюючи свої запізнення неточністю годин або їх відсутністю.

Або ось ще один хороший приклад, якщо ваш зять заробляє небагато, то можете придумати оригінальний подарунок для зятя. Наприклад, подарувати йому стильний і модний гаманець, але не просто подарувати, а супроводити процес дарування певним ритуалом, покласти в гаманець купюру, щоб «гроші водилися» і провести який-небудь ритуал для залучення грошей. Так, дивись, і зять задумається з приводу того, як можна побільше заробити.

Що ще можна віднести до цієї категорії. Ну, звичайно новий стільниковий телефон. Цей подарунок буде особливо актуальний, якщо ви постійно не можете додзвонитися до зятя, тому що у нього або в самий невідповідний момент сіла батарея або виходить з ладу динамік, і він перестає вас чути. Подарувавши йому нову якісну модель, ви в одну мить зможете виправити цю проблему, а ваш зять в свою чергу буде дуже задоволений таким подарунком, і, думаю, почне з задоволенням спілкуватися з вами.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації