Що подарувати військовому?

Питанням: «Що подарувати військовому?» Задаються ті люди, у яких близькі люди або друзі стоять на сторожі нашої безпеки та спокою. Військовий - це навіть більше не професія, а покликання. Адже далеко не кожен з нас володіє такими якостями, які просто необхідно мати, щоб правдою і вірою служити своїй Батьківщині. Тому, без сумніву, ці сильні, відважні і сміливі чоловіки заслуговують величезної поваги і шанування. Тому, по можливості ваш подарунок для військового повинен підкреслювати рід його діяльності, відбивати його індивідуальні якості, ну і, звичайно ж, радувати вашого близької людини щодня.

Для початку давайте подивимося, що можна подарувати військовому, якщо основним критерієм для вибору подарунка взяти рід його діяльності.

Універсальні подарунки військовому

Ви можете зробити оригінальний подарунок для військового - і це буде правильно. Але при цьому вам необхідно подбати про те, щоб ваш подарунок був би запам'ятовується, яскравим і функціонально корисним. Саме тематична спрямованість, яка знаходиться в тісному поєднанні з функціональністю, породжує найкращі ідеї для подарунків військовим.

Подаруйте військовому своєрідний «статут збройних сил», наприклад, набір у вигляді книги-шкатулки, в якій будуть знаходитися чарки і штопор. Можна так само подарувати і такі оригінальні подарунки, як шахи, у вигляді оригінальних фігурок-солдат, флеш накопичувачі мають дизайн у вигляді кулі чи штоф-рушниця з чарками. Дуже хорошим подарунком для військового може стати срібний підстаканник з малюнком герба нашої держави або гуртка для пива з оригінальною написом типу «Кращому захиснику». Дуже оригінальним і незвичайним подарунком для військового може стати фляга часів війни і чарки. А такий презент, як подарункові годинники-погони, не зможе залишити байдужим жодного військового.

Відмінним сувенірним подарунком є подушка з розряду «мрія лейтенанта». Можна так само піднести військовому такі презенти, які одночасно є і сувенірними і дуже корисними. Наприклад, оригінальні пісочний годинник, перечниця та сільничка, що має форму гранати або набір подарункових тарілок «танкові війська».

Бгато ідей для подарунка можете отримати на сайті http://sargas.spb.ru/fabrics/gira.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації