Що подарувати тітці на день народження?

Що подарувати тітці на день народження?Далеко не завжди виявляється просто вгадати з подарунком для родичів: адже крім батьків і дітей існую ще й дорогі тітоньки-дядечки. І начебто любиш їх не менше, бачиш не так вже й часто, так що, коли настає урочистий момент - замислюєшся: що подарувати тьоті на 50, 55 або 60 років.

Особливо тяжко нашої фантазії припадає саме на круглі дати. Жінка в її віці має свій особливий шарм і переваги - і тітка це підтверджує. Ось тільки засмутити улюблених племінників не можна, і будь-який подарунок буде сприйнятий із захопленням. Але ж ми не гірше - і спробуємо здивувати кохану тітку самі:

Яким повинен бути подарунок для тітки?

По-перше, забудьте шаблони і не замислюйтесь над тим, дарувати чи тітці порцелянову вазу або альбом для фото. Адже ваша тітка - сучасна жінка, у неї є свої хобі та інтереси. Прислухайтеся до них, і подаруйте щось дійсно «прикольне» - хто це зробить, якщо не племінник?

Ваша родичка - саме втілення моди і жіночності? Даруєте букет із складових квітів, не бійтеся показати, наскільки ви цінуєте в ній красу. І ще: якими б не були відносини з тіткою, вона завжди залишається вашим другом. А друзям дарують подарунки від серця - так що ідеї з кухонним набором явно відпадають, якщо б ви не купили цей набір для власної кухні.

Ідеї подарунка для тітки

У віці вашої тітоньки у людини, як правило, є всі (ну або майже все). А ви щось про це можете і не знати! Так що, перш ніж вирішити остаточно, що подарувати тьоті на день народження або ювілей, перепитаєте у близьких, чи немає у неї подібної штучки?

Якщо ваша тітка страждає від зайвої ваги, подаруйте їй систему для схуднення Гербалайф.

Отже, подарунок для колекції: напевно вона багато подорожує, або збирає милих порцелянових кошенят, або давно мріє про колекційної пляшці вина - загалом, щось, що буде радувати її очей і змусить з гордістю повідомляти гостям: «А це мені подарував племінник ».

Косметика або парфумерія: тут треба дотримуватися максимальної обережності, зате діє одне правило: племінницю тітка завжди послухає і напевно буде користуватися запропонованими засобами.

Подарункова корзина: проявіть фантазію. Згадайте: у дитинстві тітка часто балувала вас, дістаючи зі своєї сумки найнеймовірніші предмети - от і подаруйте їй подібний «ріг достатку» з фруктами, шампанським, цукерками, косметикою і т.п.

Предмет дизайну: не плутати з предметами побуту. Це - картина в стилі модерн, симпатичний пуф для ніг або килимок, відповідний до її журнальному столику. Загалом, щось дійсно ексклюзивне.

Наостанок, порада: не знаєте, що подарувати - даруйте кулінарну книгу. Не знайшлося ще такий тітки, яка не бажала б почастувати племінників домашніми печивом або рулетом. А найкраще - спечіть пиріг самі, нехай пишається хоч раз на рік тим, наскільки досягли успіху ви в проходженні її порад.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації