Що подарувати найкращому другу на день народження?

Що подарувати найкращому другові на день народження?Існує одна незаперечна істина, якої не потрібно ні яких доказів - будь-який подарунок, зроблений справжнім другом, буде однаково цінний і доріг. Але, коли приходить час вибирати подарунок для кращого друга, знову виникає маса сумнівів, адже нам так хочеться зробити свято одного незабутнім і піднести йому дійсно оригінальний і яскравий подарунок.

Насправді питання, що подарувати найкращому другові на день народження, не так складний, як нам це здається. Адже при виборі презенту найкращому другові не обов'язково дотримуватися якихось строгих правил або враховувати заборони. Другові потрібно дарувати не те, що рекомендується правилами етикету або прийнято в суспільстві, а те, що диктує вам ваше внутрішнє чуття. Адже інтуїція не може обдурити людину, яка вибирає незвичайний подарунок для друга, для того, з ким були розділені радості й горі, і, можливо, з'їдений не один пуд солі

.

Подарунок-мрія

У більшості випадків друзі діляться між собою своїми почуттями та емоціями, розповідаючи про свої мрії та найзаповітніших бажаннях. Наприклад, якщо ваш друг уже продзижчав вам всі вуха про те, що хоче сходити на концерт відомої групи, то за подарунком-мрією не доведеться далеко ходити, вирушайте в касу і купіть йому цей омріяний квиток, а щоб вашому другові було ще приємніше, купите квиток і для себе або для його другої половинки.

Взагалі, вибрати подарунок-мрію може допомогти все, про що говорить ваш кращий друг. Якщо ви постійно чуєте від нього захоплення парашутистами, а можливо, він навіть озвучував вам мрію, про те, що йому хотілося б теж спробувати зробити стрибок з парашутом, але він ні як не може на це зважитися. Те, в даному випадку, ваш подарунок у вигляді сертифікату на стрибок з парашутом обов'язково його надихне. Подібний подарунок не тільки здійснить мрію вашого друга, але і подарує йому масу незабутніх вражень. Але, це лише один приклад, який можливо буде недоречний по відношенню до вашого друга. А вам, для того, щоб вибрати подарунок-мрію для кращого друга, потрібно згадати, від чого саме починають виблискувати очі у вашого друга. Згадали? Відмінно! Значить ідея для подарунка-мрії у вас вже в кишені, залишається тільки купити презент, красиво упакувати і ефектно піднести.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації