Що подарувати мисливцеві на день народження?

Що подарувати мисливцеві на день народження?Як кажуть, про людину судять по його захопленням - будь-то колекціонування статуеток, нумізматика або більш активний відпочинок. Наприклад, полювання. Якщо у кого в родині завівся мисливець - і притому не як в «Простоквашино», з фотоапаратом, а справжній і нещадний знавець своєї справи, рано чи пізно виникне питання: що подарувати мисливцеві на день народження? Особливо страждають цією дилемою дружини товаришів: коли чоловік три дні пропадає в невідомих лісах, повертається додому по вуха у багнюці, з палаючими очима і повною сумкою дичини. Ех, сильна стать, що поробиш - проти природи не підеш. Чоловік народжений бути добувачем.

Так що найкращий привід підтримати коханого - визнати його хобі (а може, й справа всього життя, що приносить дохід) і вибрати подарунок мисливцеві на день народження, відповідно до його інтересами. Давайте міркувати з точки зору раціоналізму.

В першу чергу, мисливець неможливий без зброї - попросимо прихильників РЕТА далі не читати. Швидше за все, у нього вже є в арсеналі вогнепальну рушницю, кілька мисливських ножів, але як будь-який хлопчисько в душі, він постійно задивляється на нову модель. Якщо ви точно знаєте, як виглядає цей об'єкт бажань, знайомі з характеристиками рушниці і, головне, можете собі це дозволити - кращого подарунка шукати не варто. Уважніше придивіться до поглядів чоловіка, його виборі на даний момент - адже рушниця стане основним знаряддям праці, помилитися у купівлі вже ніяк не можна.

Не впевнені чи не готові до настільки кардинальних витратам - побалуйте іменинника супутніми атрибутами. Якщо чоловік часто виїжджає на полювання з ночівлею, доречно буде купити одномісний намет, набір туриста для приготування їжі (маленька пальник, казанок, похідний ніж з виделкою і т. д.). Ці подарунки завжди можна підібрати у відповідних магазинах, які можна узагальнити під одну гребінку «Рай для мужика». Сюди ж відносяться приємні дрібниці, такі, як фляга, ліхтарик, питної термос і т. д. Також можете купить матрас, яки стане у нагоді під час ночівлі у палатці.

До речі, вирішуючи, що подарувати мисливцеві на день народження, не зайвим буде довідатися про його розмір в одязі та взутті і подарувати мисливський костюм. Речі швидко зношуються, брудняться - так що навіть окремо чобіт, шапці або куртці він буде радий. Ну і особливим цінителям свого ремесла завжди припадуть до душі сувенірні подарунки - голова тварини з рогами на стіну, картина із зображенням натюрморту дичини, інкрустований кинджал і т. д. Мисливці - люди зі смаком, і підбирати подарунок їм слід відповідно.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації