Що подарувати куратору?

новогодние корпоративные открыткиБез сумніву студентські роки можна назвати найкращими і яскравими. Сесія з іспитами триває не дуже довго, а в міжсесійний період, як то кажуть «живуть студенти весело». Згадуючи про те, як хтось із однокурсників хропів на лекції, про викладачів, які не помічали величезні шпаргалки і про записках, які передавалися через всю аудиторію, ви будете згадувати, посміхаючись, ще довгі роки.

Традиція дарувати подарунок куратору далеко не нова. Адже ваш куратор - це та людина, яка супроводжував процес вашого навчання, разом з ним ви стали спеціалістом, він допомагав вам вирішити суперечки з викладачами і деколи закривав очі на прогули занять. Не залежно від того, з якого приводу і коли буде піднесений ваш подарунок куратору, він повинен бути таким же яскравим, якими були роки вашого навчання і таким же стабільним, як робота куратора.

До випускного ...

Подарунок куратору може підноситися з нагоди закінчення сесії, на свята або просто так. Ви можете зробити подарунок куратору, як від свого імені, так і від імені всієї групи. Тому, думаючи, що подарувати куратору, візьміть до уваги, що від кількості осіб, які внесуть кошти на покупку подарунка куратору, залежатиме його якість. І, якщо ви хочете зробити куратору дійсно вартий подарунок, то слід поговорити про це з групою, а можливо і з цілим потоком.

Але, до дорогих подарункам ми повернемося трохи пізніше, а зараз давайте поговоримо про найпоширеніші подарунках. До найбільш поширених і універсальним подарункам для куратора відносяться солодощі та квіти. Навіть ці подарунки можна зробити незвичайними і позбавити їх від банальності, варто лише докласти трохи зусиль. Букет можна зробити самостійно, якщо ви не знаєте мови квітів, то можете викликати на допомогу флориста, але ваш букет повинен відображати характер вашого куратора. Відмінним варіантом для квіткового подарунка може стати покупка корзини квітів. В даному випадку не варто випускати з уваги і живі квіти в горщиках, адже вони теж дуже красиві, і будуть залишатися такими протягом набагато більшого часу. В варіантах з цукерками і шоколадом краще зупинитися на справжньому подарунковому шоколаді, цукерках преміум класу і на оригінальних коробках, наприклад наборі дорогих лікерів в шоколадних пляшечках.

Ще одним поширеним і універсальним видом подарунка для куратора є алкоголь. Але дарувати потрібно тільки якісні напої. Наприклад, чоловікові-куратору можна подарувати красиву нестандартну пляшку коньяку з п'ятьма зірочками, а жінці-куратору - колекційне вино.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації